Home Kategorie Film Bożena Dykiel usunięta z „Na Wspólnej”? Władze TVN podjęły decyzję.
12.90K

Bożena Dykiel usunięta z „Na Wspólnej”? Władze TVN podjęły decyzję.

Bożena Dykiel usunięta z „Na Wspólnej”? Władze TVN podjęły decyzję.

Bożena Dykiel wywołała skandal swoim wystąpieniem w Dzień Dobry TVN, gdzie poruszyła temat depresji. W sieci głośno jest o możliwym zwolnieniu aktorki z obsady „Na Wspólnej”.

Wypowiedź Dykiel w DDTVN na temat przyczyn depresji wywołał burzę. Szczególnie krytykowano wypowiedź o „walce bogaczy” oraz fragment dotyczący statystyk związanych z pandemią koronawirusa.

Na wypowiedź aktorki zareagowała fundacja „Twarze Depresji”, z którą Dykiel współpracowała. Najpierw organizacja odcięła się od słów Dykiel, a następnie wydała komunikat informujący o zerwaniu współpracy z gwiazdą.

Do słów Dykiel odniosło się też kilka znanych osób, m.in. Paulina Młynarska oraz Agnieszka Woźniak-Starak, która tamtego dnia współprowadziła rozmowę z aktorką.

W sieci wybuchła dyskusja, czy po występie w Dzień Dobry TVN Bożena Dykiel poniesie konsekwencje. Portal Pomponik sugeruje, że Dykiel może stracić rolę w „Na Wspólnej”.

– „W związku z zaistniałą sytuacją najprawdopodobniej postać grana przez Bożenę Dykiel nie pojawi się w scenariuszach kolejnych odcinków serialu „Na Wspólnej”, a jej wątek zostanie wkrótce zakończony. Większość osób z TVN, również aktorów z serialu, jest zażenowanych jej zachowaniem” – poinformował Pomponik, powołując się na informatorów z produkcji serialu.
Przez kolejne doniesienia o zwolnieniu aktorki głos w sprawie zabrały władze stacji TVN. Z oświadczenia dowiadujemy się, że Bożena Dykiel nie straci pracy w serialu „Na Wspólnej”.

– „Nie planujemy zmian w obsadzie serialu „Na Wspólnej”. A Widzowie i fani nie wyobrażają sobie serialu bez kultowej Marii Zięby, granej przez Bożenę Dykiel” – poinformowało Biuro Prasowe TVN Grupy Discovery w oświadczeniu przesłanym „Faktowi”.

Jan Englert prowadził po pijaku. Służbom próbował dać łapówkę.

Źródło: Fakt

eKurs: Behawiorystyka zwierząt
eKurs: Behawiorystyka zwierząt
70,00 zł
300,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Behawiorystyka zwierząt towarzyszących z zaśw. MEN za 70 zł z Centrum Rozwoju Personalnego (zamiast 300 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz