Home Kategorie Poruszające Kolejna tragedia w galerii handlowej. Odnaleziono zwłoki.

Kolejna tragedia w galerii handlowej. Odnaleziono zwłoki.

Kolejna tragedia w galerii handlowej. Odnaleziono zwłoki.

Zwłoki mężczyzny odnaleziono na terenie siłowni CityFit w Galerii Pestka w Poznaniu. Okoliczności śmierci wyjaśnia policja.

Do tragedii w Galerii Pestka przy al. Solidarności w Poznaniu doszło 5 listopada. Po 17:00 policja otrzymała zgłoszenie o zwłokach mężczyzn na terenie siłowni CityFit.

Jak relacjonują świadkowie, obsługa siłowni od razu zamknęła lokal i wyprosiła klientów. Rzecznik prasowy policji przekazał, że ustalane są szczegółowe okoliczności zajścia. Czynnośi prowadzone są z udziałem prokuratora.

– „W dniu dzisiejszym na siłowni CityFit doszło do zasłabnięcia jednego z klubowiczów. Pracownicy obsługi siłowni podjęli natychmiastowo czynności resuscytacyjne, które trwały do przyjazdu służb medycznych i policji. Pomimo podjętych prób ratunkowych, akcja zakończyła się niepowodzeniem. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jesteśmy w kontakcie ze służbami i czekamy na dalsze wyjaśnienie przyczyny zdarzenia” – przekazała dyrekcja galerii.

Jest to już czwarte tragiczne wydarzenie w centrum handlowym w ostatnich dniach. 2 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie zginęła około 40-letnia kobieta, która spadła z kilkunastu metrów. Wcześniej, 28 października w podobnych okolicznościach śmierć poniósł mężczyzna. Z kolei w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie zginęła 13-letnia dziewczyna.

Jan Englert prowadził po pijaku. Służbom próbował dać łapówkę.

Źródło: Głos Wielkopolski

Kurs angielskiego online
Kurs angielskiego online
19,00 zł
39,99 zł
19 dni
do końca oferty!
Kurs języka angielskiego online: miesięczny dostęp za 19 zł i więcej z Ellalanguage.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz