Home Wideo Fryzjerka opublikowała wstrząsające nagranie. Czegoś takiego jeszcze nie widziała.

Fryzjerka opublikowała wstrząsające nagranie. Czegoś takiego jeszcze nie widziała.

Fryzjerka opublikowała wstrząsające nagranie. Czegoś takiego jeszcze nie widziała.

21-letnia Rachel Maroun z Australii zajmuje się włosami, ale w dość wąskiej specjalizacji. Kobieta pomaga tym, którzy nie są w stanie poradzić sobie z… wszami.

Okazuje się, że w obecnych czasach nadal wiele osób pada ofiarą wszawicy. Najczęściej są to dzieci i młodzież, którzy zarażają się głównie w szkole. Zdarza się jednak, że pociecha przekaże nieproszonych gości reszcie rodziny.

Stąd też coraz większą popularnością cieszą się takie osoby, jak Rachel, które mają specjalistyczną wiedzę oraz wspierają klientów w nierównej walce. Ich wiedza oraz umiejętności są przydatne szczególnie w ciężkich przypadkach. Tak było i tym razem. Dla rodziny 13-latki, która bez sukcesu walczyła z wszami, Rachel była ostatnią deską ratunku.

Nastolatka walczyła z wszami przez większą część roku. Rodzina była bezradna i długo wstydziła się prosić o pomoc specjalistów. Na szczęście w końcu przełamała się i dziewczyna trafiła do Rachel. Mimo iż kobieta wiele już widziała w swojej pracy, była w szoku, gdy zobaczyła to, co dzieje się na głowie nastolatki.

Wystarczyło delikatnie rozchylić włosy nastolatki, by zobaczyć zatrzęsienie wszy i gnid. Ale nie to było najgorsze – pasożytów było tak dużo, że wręcz nie mieściły się we włosach i beztrosko wędrowały po twarzy, spijając stamtąd krew. Pełno było ich również na karku i bluzie.

Fryzjerka, nie namyślając się długo, postanowiła nagrać film, którym później podzieliła się na TikToku. Na zbliżeniu widać, jak cała głowa dziewczynki się rusza, jakby pasożyty przejęły nad nią kontrolę.

– „Myślę, że wszy było więcej niż kosmyków włosów” – skomentowała Rachel.

Na początku specjalistka chciała ogolić dziewczynę na łyso. Zrobiło się jej jednak szkoda długich włosów. Postanowiła więc spróbować je ocalić i zaczęła działać.

Cała operacja była niezwykle skomplikowana i Rachel nie udało się uporać z problemem w trakcie jednej wizyty. 13-latka musiała ją odwiedzić trzy razy i w sumie zajęło to aż osiem godzin. Ale efekt okazał się tego wart.

– „Możliwość zobaczenia jej skóry głowy była momentem przełomowym, ale najbardziej ucieszył mnie widok jej długich i czystych włosów” – skwitowała Rachel.

Po zabiegu nastolatka nie mogła przestać się uśmiechać i dotykać swoich włosów. Stwierdziła, że czuje niezwykłą ulgę.

@trashywashyy This audio is so necessary #licetok #headlice ♬ Follow dxstwrld for a cookie – IG: @itsjakewoodd 💎

Bożena Dykiel usunięta z „Na Wspólnej”? Władze TVN podjęły decyzję.

Fotomagnesy ze zdjęciem
Fotomagnesy ze zdjęciem
12,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotomagnesy na lodówkę ze zdjęciem: różne formaty od 7,90 zł z Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz