Home Kategorie Poruszające Zamordowali nauczycielkę i ukryli jej zwłoki. Sąd podjął decyzję w sprawie 16-latków.

Zamordowali nauczycielkę i ukryli jej zwłoki. Sąd podjął decyzję w sprawie 16-latków.

Zamordowali nauczycielkę i ukryli jej zwłoki. Sąd podjął decyzję w sprawie 16-latków.

Dwóch 16-latków ze stanu Iowa zostało oskarżonych o zamordowanie swojej nauczycielki języka hiszpańskiego. Odpowiedzą przed sądem jak dorośli.

Zabójstwo Nohemy Graber miało nigdy nie wyjść na światło dzienne. Szczątki kobiety odnaleziono w Chautauqua Park w Fairfield tego samego dnia, gdy zgłoszono jej zaginięcie.

Morderstwa dokonali jej uczniowie, Willard Noble Chaiden Miller oraz Jeremy Everett Goodale. CNN informuje, że odpowiedzą za morderstwo pierwszego stopnia. Obecnie nastolatkowie są w areszcie. Wyznaczono za nich kaucję w wysokości 1 mln dolarów.

Wstępne wyniki śledztwa ujawniły, że Graber – której szczątki ukryto pod plandeką, taczką i szynami kolejowymi – doznała urazu głowy. Z udostępnionych przez sąd akt sprawy wynika, że u drugiego z oskarżonych, Goodale’a, podczas przeszukania znaleziono zakrwawione ubranie. Śledczy nie zdradzili jednak, którego z 16-latków podejrzewają o śmiertelne pobicie kobiety.

– „Dystrykt szkolny Fairfield Community jest zasmucony tragiczną śmiercią długoletniej nauczycielki, pani Nohemy Graber. W ciągu dziewięciu lat, które spędziła w liceum Fairfield pani Graber wpłynęła na życie wielu uczniów, rodziców i personelu” – przekazała w oświadczeniu inspektor okręgu dr. Laurie Noll. Miller i Goodale mają stawić się w sądzie na wstępną rozprawę 12 listopada.

Kolejna tragedia w galerii handlowej. Odnaleziono zwłoki.

Źródło: PAP

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
11,99 zł
25,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście od 14,99 zł w Sali Zabaw Podwodny Świat w Tychach (do -44%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz