Home Kategorie Ludzie Ostry wpis Barbary Kurdej-Szatan w stronę PiS. Zareagowała sieć, którą reklamuje.

Ostry wpis Barbary Kurdej-Szatan w stronę PiS. Zareagowała sieć, którą reklamuje.

Barbara Kurdej-Szatan niedawno podzieliła się w social mediach mocnym wpisem, gdzie mocno skrytykowała działania polskiego rządu w sprawie migrantów na granicy polsko-białoruskiej.

Barbara Kurdej-Szatan nie boi się mówić tego, co myśli. Aktorka mocno przeżywa to, co dzieje się obecnie na granicy z Białorusią. Nie kryje też emocji związanych ze śmiercią 30-letniej Izy. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, na którym w ostrych słowach skomentowała zachowanie funkcjonariuszy straży granicznej. Na filmie widać było, jak szarpią kobiety z dziećmi na rękach.

– „K***a! K***a! Co tam się dzieje? To jest k***a „straż graniczna”? „Straż”? To są maszyny bez serca bez mózgu bez niczego! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy! K***a! Jak tak można?! Boli mnie serce, boli mnie cała klatka piersiowa, trzęsę się i ryczę! Mordercy! Chcecie takiego rządu wciąż? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać? K***a!” – napisała Basia.

Część fanów poparło aktorkę, inni stwierdzili z kolei, że jej reakcja jest przesadzona. Sama zainteresowana usunęła już wpis i w nieco łagodniejszych słowach skrytykowała Straż Graniczną. W kolejnym wpisie podkreśliła, że jako matka dwójki dzieci nie może patrzeć na cierpienie słabszych, w szczególności dzieci. Przeprosiła też za wulgarny język.

– „Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa” – podkreśliła.

Do głośnych wpisów Kurdej-Szatan odniosła się marka Play, która współpracuje od lat z aktorką, zatrudniając ją do swoich reklam.

– „Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play” – czytamy na Twitterze.

W jednym z komentarzy sieć komórkowa dodała:

– „Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem” – napisała marka.

Bożena Dykiel usunięta z „Na Wspólnej”? Władze TVN podjęły decyzję.

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz