Home Kategorie Ludzie Nie milkną echa dramatu w Pszczynie. Skiba ostro o pierwszej damie.

Nie milkną echa dramatu w Pszczynie. Skiba ostro o pierwszej damie.

Nie milkną echa dramatu w Pszczynie. Skiba ostro o pierwszej damie.

Śmierć 30-letniej Izy w szpitalu w Pszczynie wciąż budzi wiele kontrowersji. Tym razem temat ten poruszył znany muzyk Krzysztof Skiba. Nie przebierał on w słowach.

Przede wszystkim zwrócił on uwagę na fakt, że pierwsza dama kompletnie milczała w tej sprawie i stwierdził, że jej milczenie:

– „Jest głośniejsze niż strzelanie z armaty. Jest wymowne i dzwoni w uszach jak trzy budziki naraz” – napisał Skiba.

– „Gdy były czarne protesty parasolek. Milczała. Gdy były kobiece protesty z wieszakami. Milczała. Gdy policja biła kobiety podczas Strajku Kobiet. Milczała. Gdy protestowały pielęgniarki i opiekunowie osób niepełnosprawnych. Milczała” – stwierdził Skiba.

Odniósł się również do tego, że Agata Duda nie zabrała głosu w kontekście tego jak policja traktowała nastolatki podczas protestów na granicy:

– „Teraz, gdy na skutek działań lobby fanatyków religijnych i decyzji Trybunału kucharki Przyłębskiej, wprowadzono przepisy o całkowitym zakazie usuwania ciąży, nawet w wypadku gwałtu czy zagrożenia życia, umiera młoda dziewczyna z Pszczyny, też milczy” – stwierdził.

Uważa, że mogła on zrobić w tej sprawie chociaż mały gest:

– „Pochodzi wszak z dobrej, krakowskiej rodziny. Rodziny wrażliwych poetów. Gdy w dniu premiery propagandowego filmu Smoleńsk, poszła na inny film, odbierano to niemal jako demonstrację samodzielności. Ale ona nigdy samodzielna nie była i nie będzie” – ocenia Skiba.

– „Szykowne stroje i elegancja, nie pokryją braku klasy i serca. Zimna, wyrachowana, przewidywalna jak ćwiczenia gramatyki niemieckiej” – tak opisał pierwszą damę, muzyk.

– „Trafiła się jej w życiu fucha stulecia” – twierdzi Skiba.

– „Nie będzie sobie tej fuchy psuła, gdy jakaś kobieta z małej mieściny daleko od Warszawy, kobiety której przecież nie zna, umrze na skutek durnego prawa. Nie będzie psuła sobie komfortu życia w pałacu prezydenckim, gdy jakieś kobiety cierpią, walczą o swoje i są bite” – twierdzi.

Dodał jednak, że to już druga kadencja prezydenta Dudy, a trzeciej być nie może, więc;

– „A więc mogłaby choćby współczuć” – dodaje.

– „Jest takie powiedzenie, że na ‚Pana’ to trzeba mieć pieniądze i wygląd. Na Pierwszą Damę wystarczy mieć po prostu serce. Jak widać zabrakło” –  kończy swoją tyradę Skiba.

Szokujące fakty na temat szpitala w Pszczynie. „Zwłoki zamykano w brudowniku”.

Źródło: wp.pl

Wypełnianie ubytków
Wypełnianie ubytków
44,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Wypełnienie ubytku ze znieczuleniem i przegląd jamy ustnej od 44,99 zł w gabinecie Adama Popko

Twoja reakcja?

Super
Super
6
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz