Home Kategorie Poruszające Wypełniony rynek w Krakowie. Tłum przeszedł pod kurię. Oto echa tragicznej śmierci Izy [WIDEO]

Wypełniony rynek w Krakowie. Tłum przeszedł pod kurię. Oto echa tragicznej śmierci Izy [WIDEO]

Wypełniony rynek w Krakowie. Tłum przeszedł pod kurię. Oto echa tragicznej  śmierci Izy [WIDEO]

– „Legalna aborcja bez kompromisów” – z takim hasłem przeszedł marsz z Krakowskiego rynku w kierunku Kurii Metropolitalnej. Polscy obywatele są wściekli po tragicznej śmierci Izy i dają temu upust.

Niedziela była kolejnym dniem protestów. Tym razem największa była manifestacja w Krakowie. Oceniając po filmach z tego zdarzenia, widać jak wiele osób poruszyła tragiczna śmierć młodej przecież kobiety.

Oceniając na podstawie zdjęć z powietrza oraz narzędzia do szacowania liczebności tłumu, na rynku mogło być około 8 tys. osób. Na ten moment jest to jednak jedynie, szacowana liczba protestujących. Mogło ich być znacznie więcej.

Na zdjęciach widać wyraźnie, że protest zajął większość zachodniej części Rynku Głównego. Ludzie są wściekli na sytuacje. Trudno się zresztą dziwić. Iza zginęła przez wiele czynników, na które nie miała wpływu.

Jak podaje Onet.pl, padały hasła wymierzone zarówno w rządzących, jak i Kościół, takie jak na przykład „Episkopat do więzienia”.

 

Ministerstwo Zdrowia właśnie podało ważny komunikat. Polacy muszą o tym wiedzieć.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
119,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz