Home Kategorie Ludzie Ogromna wpadka wiceministra z PiS podczas wywiadu online. Internauci pękają ze śmiechu.

Ogromna wpadka wiceministra z PiS podczas wywiadu online. Internauci pękają ze śmiechu.

Piotr Wawrzyk zaliczył sporą wpadkę. Wiceminister udzielał wywiadu w związku z sytuacją emigrantów na granicy z Białorusią. Widzowie dostrzegli pewien szczegół. Czyżby polityk nie założył spodni?

Piotr Wawrzyk wystąpił w radiowej Jedynce, gdzie omawiał sytuację emigrantów na granicy. W krótkiej wypowiedzi przyznał, że władze Białorusi chcą eskalacji konfliktu. Wiceminister rozmowę prowadził z domu. Mimo trudnego tematu, uwagę widzów przykuł pewien szczegół. Na oparciu fotela widoczne były spodnie Wawrzyka. To rozbawiło wielu internautów. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, w których ludzie przekonują, że wiceminister zapomniał się ubrać.

Omawiając temat, Piotr Wawrzyk początkowo nie zdawał sobie sprawy z tego, że za jego plecami wiszą spodnie. Kiedy sobie o tym przypomniał, próbował nieco skrytym gestem je ściągnąć, jednak to jeszcze bardziej rzuciło się w oczy. Rozbawieni internauci od razu podchwycili temat i bezlitośnie komentują wpadkę wiceministra.

– „Cholerny home office”, „Kto nie robił video konferencji w samych stringach, niech pierwszy rzuci spodniami”, „Gdyby ich nie ruszał, nikt by nie zwrócił uwagi. Cieszmy się, ze z sedesu nie nadawał”, „Bareja by dziś głodował i wył ze smutku, że władza mu najlepsze pomysły kradnie”, „Jak najlepiej zasygnalizować odbiorcom, że nie ma się na sobie spodni? Ściągając je… z oparcia krzesła, na którym się siedzi. Dobrze, że to nie były gatki” – piszą internauci.

Niektórzy przypominają też wpadkę innego polityka. Borys Budka udzielając wywiadu podczas letnich upałów, miał na sobie tylko koszulę i marynarkę, a na dole krótkie spodenki i klapki.

Polski Ład można ominąć. Istnieje prosty sposób na niższą składkę zdrowotną.

Vitalia – platforma do odchudzania
Vitalia – platforma do odchudzania
49,00 zł
79,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dopasowana dieta online (5 rodzajów) z opieką dietetyka z Vitalia.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz