Home Kategorie Ludzie Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP. Mocne słowa Jacka Kurskiego.
7.59K

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP. Mocne słowa Jacka Kurskiego.

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP. Mocne słowa Jacka Kurskiego.

Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już pracować w TVP. Informację o decyzji stacji przekazał prezes TVP Jacek Kurski.

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na swoim profilu w social mediach, w którym miała znieważyć funkcjonariuszy straży granicznej. Niedługo później wpis usunięto.

– „To jest ku**a +straż graniczna+ ????? +Straż+ ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!” – napisała aktorka.

– „Prokuratura Okręgowa w Warszawie 8 listopada 2021 r. wszczęła dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej” – poinformowała PAP rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

– „Obecnie zabezpieczany jest materiał dowodowy w sprawie, w szczególności treści dostępne w przestrzeni internetowej” – dodała prokurator, tłumacząc, że postępowanie zostało wszczęte z urzędu.

Aktorka straciła też pracę w TVP, o czym poinformował Jacek Kurski.

– „Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków (…) B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.” – zapowiedział Kurski.

Kurdej-Szatan zamieściła wyjaśnienia odnośnie swojego wpisu. Gwiazda przeprosiła za użyte przekleństwa, niemniej zaznaczyła, że sprawa niezmiennie budzi w niej ogromne emocje.

– „Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa” – napisała.

UWAGA! Dwie grupy migrantów przedostały się do Polski. Jest komunikat służb.

Źródło: Twitter, PAP

Masaż do wyboru
Masaż do wyboru
79,00 zł
160,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż od 79 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron – 2 lokalizacje (do -54%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz