Home Kategorie Ludzie Beata Kozidrak została skazana. Sąd wydał wyrok w sprawie artystki.
10.28K

Beata Kozidrak została skazana. Sąd wydał wyrok w sprawie artystki.

Beata Kozidrak została skazana. Sąd wydał wyrok w sprawie artystki.

Sąd wydał wyrok w sprawie Beaty Kozidrak i jej jazdy pod wpływem alkoholu. Piosenkarka dostała 6 miesięcy prac społecznych i dodatkowo 5 lat zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Jak dowiedziała się Polska Agencja Prasowa, orzeczenie w sprawie zapadło 29 października przed Sądem Rejonowym Warszawa-Mokotów.

Sąd uznał Beatę Kozidrak winną prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Skazał artystkę na 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin miesięcznie.

Oprócz tego sąd orzekł zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na 5 lat. Zobowiązał też piosenkarkę do zapłacenia 10 tys. zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Sąd stwierdził, że na podstawie zebranych dowodów „okoliczności czynu i wina oskarżonej nie budzą wątpliwości”.

Akt oskarżenia do sądu skierowano pod koniec października tego roku. Rzeczniczka warszawskiej Prokuratury Okręgowej prok. Aleksandra Skrzyniarz zapowiedziała, że od wyroku złożony zostanie sprzeciw.

– „W ocenie oskarżyciela publicznego orzeczona wobec oskarżonej kara jest rażąco niewspółmierna do okoliczności popełnienia czynu – stanu nietrzeźwości, jak też stopnia zagrożenia bezpieczeństwa, które swoim zachowaniem wywołała oskarżona.”

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP. Mocne słowa Jacka Kurskiego.

Źródło: PAP

Orientalne masaże do wyboru
Orientalne masaże do wyboru
89,99 zł
140,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Orientalne masaże do wyboru od 89,99 zł w Gabinecie Masaży Orientalnych Katarzyna Jaworska w Toruniu (do -36%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz