Home Kategorie Niesamowite Jackowski miał przerażającą wizję. Obce wojska koło Olsztyna i Wałbrzycha.

Jackowski miał przerażającą wizję. Obce wojska koło Olsztyna i Wałbrzycha.

Jackowski miał przerażającą wizję. Obce wojska koło Olsztyna i Wałbrzycha.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z ludźmi swoimi wizjami. Tym razem zabrał głos na bardzo palący temat – obronę granicy polsko-białoruskiej. Jego przepowiednie są szokujące.

W sprawie ostatnich wydarzeń na granicy z Białorusią głos zabrał Krzysztof Jackowski. Jasnowidz niejednokrotnie przepowiadał różne przerażające wydarzenia, które miałyby wydarzyć się w przyszłości. Tym razem przytoczył słowa lidera Konfederacji, który kilka tygodni temu przeczuwał, że w Polsce będą działy się trudne rzeczy.

– „Pan Korwin-Mikke był w programie z innymi politykami. Wypowiadał się na temat granicy polsko-białoruskiej. Został zakrzyczany przez swoich adwersarzy. Na koniec programu powiedział „zobaczycie co się stanie 8 listopada”. Jeżeli tak powiedział 1,5 miesiąca temu, to musiał posiadać jakąś wiedzę” – tłumaczy Jackowski.

Jasnowidz dodał, że poniedziałkowe wydarzenia są bardzo złe dla naszego kraju i całego świata. Według Jackowskiego jest to wstęp do nowego konfliktu z Bliskim Wschodem, którego możemy spodziewać się w najbliższych larach.

– „Komu opłacałoby się osłabić nasz kraj? Według moich poczuć, rząd PiS-u nie doczeka nowych wyborów parlamentarnych i zrzuci z siebie władzę. Powstanie komisja, będą tam 1 lub 2 osoby nie z Polski” – tłumaczy.

Jackowski podkreślił też, że obce wojska wejdą do Polski. Pojawią się szczególnie w okolicach Olsztyna, na Podlasiu i południu kraju. Wojska będą też w rejonie Wałbrzycha i Wrocławia.

– „Wojska, które wejdą, będą w Polsce stacjonowały. Nie będą musiały wykonywać manewrów czy napaści na kraje wschodnie. Stworzy się bastion. Będzie ustawiony w taki sposób, aby przygotować się na zachowanie Rosji, które obecnie jest niewiadomą. Początkowo będzie działo się to w imię pomocy Polsce w walce z imigrantami. To będzie jednak pretekst. Ustawi się milczący front na wypadek, gdyby Rosja chciała zrobić odwet na to, co wydarzy się na świecie” – podkreśla.

Jak sugeruje jasnowidz, nasz kraj będzie narażony na konflikt, ponieważ jesteśmy wschodnią granicą Unii. Będziemy jego zdaniem zatem pierwszą barierą, aby odeprzeć atak.

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP. Mocne słowa Jacka Kurskiego.

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz