Home Kategorie Poruszające Klientka restauracji nie wytrzymała. Niewiarygodne, co zrobiła kelnerce.

Klientka restauracji nie wytrzymała. Niewiarygodne, co zrobiła kelnerce.

Klientka restauracji w Meksyku zdenerwowała się z powodu według niej złej jakości usług w lokalu. Klientka dała upust emocjom w wyjątkowo karygodny sposób.

Do incydentu doszło w restauracji Sol de Jalisco w Temple w stanie Teksas. Pracownica lokalu wrzuciła na TikToka szokujące nagranie z monitoringu znajdującego się w lokalu. Na filmie widzimy klientkę, która zwróciła się z pretensjami do kelnerki. Twierdziła, że zupa, którą zamówiła była tak gorąca, że plastikowe wieczko stopiło się.

Kelnerka Janelle Broland w drugim filmie udostępnionym w social mediach powiedziała, że przeprosiła kobietę i zaoferowała jej zwrot pieniędzy. Klientka zwyzywała jednak 24-latkę, a w dodatku zachowywała się agresywnie i wulgarnie.

– „Wyciągnęłam telefon i wtedy powiedziałam: „Jeśli nie wyjdziesz ani się nie uspokoisz, zadzwonię na policję”” – Janelle powiedziała na wideo.

Wtedy agresywna klientka chlusnęła gorącą zupą w twarz pracownicy i uciekła. 24-latka powiedziała, że zupa nie była już aż tak gorąca, jak w momencie podania, ale ostre przyprawy w niej zawarte podrażniły jej oczy i skórę.

– „Oczy mnie paliły, nos krwawił, bardzo mnie bolało” – powiedziała na TikToku.

– „Zanim się wytarłam i odzyskałam wzrok, klienci i pracownicy już za nią biegli. Kobieta ma teraz zakaz wstępu do restauracji, a prokuratura wkrótce postawi jej zarzuty” – informuje policja.

Znalazła TO w toalecie 5-gwiazdkowego hotelu w Zakopanem. Obrzydliwe.

Depilacja Light Sheer Infinity
Depilacja Light Sheer Infinity
249,00 zł
240 dni
do końca oferty!
Depilacja: 1 partia ciała przez okres 8 miesięcy od 249 zł i więcej opcji w The Venus Beauty Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz