Home Kategorie Zdrowie To niesamowite. Szczepionka przeciw jednej z najgorszych chorób świata prawie gotowa. Dotarliśmy do przełomu.

To niesamowite. Szczepionka przeciw jednej z najgorszych chorób świata prawie gotowa. Dotarliśmy do przełomu.

To niesamowite. Szczepionka przeciw jednej z najgorszych chorób świata prawie gotowa. Dotarliśmy do przełomu.

Naukowcy są o krok od opracowania skutecznej szczepionki chroniącej przed wirusem HIV. To niesamowite. Czyżbyśmy w końcu byli na drodze do wygrania walki z podstępnym AIDS?

Zespół Yasuhiro Yasutomi z Tsukuba Primate Research Center opracował innowacyjną szczepionkę, która według najnowszych informacji, może mieć realną szansę na wygranie walki z wirusem HIV.

Zespół Yasuhiro Yasutomi z Tsukuba Primate Research Center opracował innowacyjną szczepionkę. To może być dla nas prawdziwy przełom, który pozwoli na wygranie walki z jednym z najgorszych wirusów na świecie.

Innowacyjna szczepionka powstała poprzez zmieszanie genów bakterii wzmacniających odpowiedź immunologiczną z genami osłabionego wirusa HIV. Preparat podano makakom a rezultaty są bardzo pozytywne. Nie wykryto u nich wirusa.

Zaszczepionym małpom wstrzyknięto dawkę wirusa, która jak do tej pory była dla nich śmiertelna. U sześciu z siedmiu testowanych zwierząt nie wykryto śladu wirusa. Czyżby to był przełom?

Jarosław Kaczyński jest chory. „Chciałbym przeprosić…”

Źródło: whatsnext.pl

Rozrywka w parku Majaland
Rozrywka w parku Majaland
169,90 zł
199,90 zł
209 dni
do końca oferty!
Park rozrywki Majaland Kownaty: całodzienny bilet na wszystkie atrakcje za 69,93 zł (-30%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz