Home Kategorie Poruszające Pacjent szpitala psychiatrycznego wbił siekierę w plecy pielęgniarki.

Pacjent szpitala psychiatrycznego wbił siekierę w plecy pielęgniarki.

Pacjent szpitala psychiatrycznego wbił siekierę w plecy pielęgniarki.

Pielęgniarka szpitala psychiatrycznego przy ul. Srebrniki 17, została zaatakowana. Brutalny napad zakończył się wbiciem w jej plecy siekiery. To okrutne i szokujące.

Sprawca ataku na pielęgniarkę nie był pacjentem, który od dawna przebywał w szpitalu na Srebrzysku. Według aktualizacji z godziny 16:35 z wczorajszego dnia,  został on przewieziony z komisariatu policji w Gdańsku.

Do napadu doszło w trakcie przyjmowania go na oddział. Gdy mężczyzna był przeszukiwany, nagle stał się agresywny i zaatakował pielęgniarkę narzędziem. Mężczyzna siekierą zadał jej ranę ciętą i złamał żebro.

Do zdarzenia doszło w środę, 10 listopada, w godzinach popołudniowych. Jak się okazuje jednemu z pensjonariuszy jakimś cudem udało się wnieść do środka niebezpieczne narzędzie.

To niedopatrzenie mogło skończyć się tragedią.

– „Na oddziale ostrym przedmiotem uderzył w plecy 22-letnią pielęgniarkę. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skutek zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała trwających powyżej 7 dni. Po opatrzeniu rany kobieta opuściła placówkę medyczną. Policjanci zabezpieczyli przedmiot, którym posłużył się sprawca, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz ustalili świadków przestępstwa” – przekazała dla portalu trojmiasto, Gdańska policja.

Masowa ewakuacja obywateli! Wiemy co się stało.

Źródło: trojmiasto.pl

Przegląd auta z geometrią kół
Przegląd auta z geometrią kół
74,99 zł
110,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Przegląd auta z geometrią kół od 74,99 zł w Autotest Polska – 8 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz