Home Kategorie News Sytuacja na granicy zaognia się. Dwaj rosyjscy żołnierze zginęli niedaleko polskiej granicy!
9.90K

Sytuacja na granicy zaognia się. Dwaj rosyjscy żołnierze zginęli niedaleko polskiej granicy!

Sytuacja na granicy zaognia się. Dwaj rosyjscy żołnierze zginęli niedaleko polskiej granicy!

Białoruska opozycyjna grupa BYPOL podała, że doszło do wypadku podczas trwających rosyjsko-białoruskich ćwiczeń wojskowych. Potwierdzono, że zginęło dwóch rosyjskich żołnierzy.

Komandosi, którzy zginęli, to dwaj spadochroniarze. Czy ta tragedia może wpłynąć na sytuacje, która ma obecnie miejsce na granicy? Na ten moment ciężko powiedzieć.

W piątek białoruskie i rosyjskie wojska powietrzno-desantowe uczestniczą w ćwiczeniach zorganizowanych w pobliżu granicy z Polską, w tle z kolei mamy tysiące migrantów, którzy zwyczajnie koczują pod granicą. Sytuacja, która ma miejsce w tym regionie, jest obecnie na ustach całej Europy.

Jak podaje Organizacja BYPOL, podczas ćwiczeń dwaj komandosi „w czasie spadania sczepili się i u jednego z nich doszło do tzw. wygaszenia czaszy spadochronu”. Rezultatem była zbyt duża prędkość spadania, która sprawiła, że z ogromną siłą uderzyli oni w ziemię, ginąc na miejscu. To olbrzymia  tragedia.

Masowa ewakuacja obywateli! Wiemy co się stało.

Źródło: onet

 

Kuchnia wegetariańska i wegańska
Kuchnia wegetariańska i wegańska
15,00 zł
20,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kuchnia wegetariańska i wegańska: 15 zł za groupon wart 20 zł na całe menu i więcej w restauracji Naturalna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz