Home Kategorie Życie Pościg na ulicach Łodzi. 22-latek uciekał bez prawa jazdy i aktualnych dokumentów.

Pościg na ulicach Łodzi. 22-latek uciekał bez prawa jazdy i aktualnych dokumentów.

Pościg na ulicach Łodzi. 22-latek uciekał bez prawa jazdy i aktualnych dokumentów.

Jazda z prędkością 108 km/h, niezatrzymanie się do kontroli policyjnej, brak prawa jazdy, polisy OC i aktualnych badań technicznych pojazdów, to wyczyn 22 latka, który uciekał przed grupą SPEED.

Jak podała w piątek policja, do pościgu za pędzącym przez miasto piratem drogowym doszło 10 listopada około godz. 14. Uwagę policji zwrócił jadący z dużą prędkością Citroen.

– „Policjanci użyli laserowego miernika, który zarejestrował, że auto porusza się z prędkością 108 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje prędkość do 60 km/h. Funkcjonariusze postanowili zatrzymać pojazd, wydając kierującemu sygnały do zatrzymania i zjechania na pobocze. Mężczyzna z początku zwolnił, a kiedy był na wysokości radiowozu, gwałtownie przyspieszył, lekceważąc polecenia stróżów prawa” – tłumaczyła mł. asp. Jadwiga Czyż.

Policjanci zdecydowali się ruszyć w pościg za Citroenem. Przy stadionie Widzewa mężczyzna wybiegł z auta i dalej uciekał pieszo. Policji po chwili udało się go złapać.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 22-letni kierowca nigdy nie posiadał prawa jazdy, a sam pojazd nie miał OC ani przeglądu. Za ten wyczyn otrzymał 900 złotych mandatu. Za ucieczkę z kolei, odpowie przed sądem. No cóż.

Masowa ewakuacja obywateli! Wiemy co się stało.

Źródło: Polsatnews

 

Zabiegi na stacjach treningowych
Zabiegi na stacjach treningowych
79,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi na stacjach strefy fitness: 5 treningów za 79,99 zł i więcej w Body Evolution w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz