Home Kategorie Życie Szykujcie się. Od nowego roku będziemy płacić ogromny haracz na ZUS.
17.05K

Szykujcie się. Od nowego roku będziemy płacić ogromny haracz na ZUS.

Szykujcie się. Od nowego roku będziemy płacić ogromny haracz na ZUS.

Inflacja galopuje, Polacy tracą a rząd się cieszy, bo coraz więcej pieniędzy z naszych portfeli idzie prosto do polskiego rządu. Największy haracz, to oczywiście ZUS.

Od nowego roku składa na ZUS dla przedsiębiorców ma wzrosnąć do chorej wręcz stawki, wynoszącej 1700 złotych miesięcznie. To naprawdę olbrzymia suma pieniędzy.

– „UWAGA! Mamy szalejącą inflację, ceny paliwa na stacjach są rekordowe, nadchodzą też ogromne podwyżki rachunków za prąd i gaz, a od przyszłego roku dla przedsiębiorców comiesięczna danina na rzecz ZUS ma wynieść… ok. 1700 złotych! To wzrost aż o ponad 200 złotych” – mówi konfederacja.

– „To efekt nie tylko podniesienia wynagrodzenia minimalnego, ale przede wszystkim wprowadzenia „Polskiego Ładu”, który odbiera możliwość odliczenia składki zdrowotnej od PIT. Już widzicie dlaczego to tak naprawdę #NowyWał, atakujący polskich przedsiębiorców i klasę średnią” – wygląda na to, że nowa składa na ZUS jest niewygodna nie tylko dla przedsiębiorców, ale również dla innych partii.

Rząd ogłosił dzisiaj lockdown. Obejmie on wszystkich!

Źródło: nczas.com

Bilety lotnicze Lufthansa
 Bilety lotnicze Lufthansa
9,00 zł
85,00 zł
Oferta zakończona!
Bilety lotnicze Lufthansa – 9 zł za groupon zniżkowy wart 85 zł

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz