Home Kategorie News Migranci użyli siły i wdarli się do Polski. Policjanci zostali obrzuceni kamieniami.
20.19K

Migranci użyli siły i wdarli się do Polski. Policjanci zostali obrzuceni kamieniami.

Migranci użyli siły i wdarli się do Polski. Policjanci zostali obrzuceni kamieniami.

Około 50 migrantów siłowo wdarło się w sobotę wieczorem na teren Polski. Udało im się przedostać przez polsko-białoruską granicę. Sforsowali zabezpieczenia w rejonie Sarzyny na Podlasiu.

– „Na stronę polską wdarło się około 50 imigrantów. W poszukiwaniach udział wzięło 21 policjantów oraz żołnierze i funkcjonariusze SG. 22 obywateli Iraku zostało zatrzymanych przez policjantów. Imigrantów przekazano funkcjonariuszom Straży Granicznej” – stwierdził rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa.

Policja poinformowała, że wieczorem, około 20.15 w sobotę, w okolicy Kolonii Klukowicze inna duża grupa migrantów również próbowała przedostać się przez granicę. Policjanci, którzy trafili na tą grupę migrantów, zostali obrzuceni kamieniami.

– „W jednym z pojazdów policyjnych wgniecione zostały drzwi. Lekko ranny został również nasz policjant. Rzucony kamień trafił w kask funkcjonariusza z Łodzi. Na szczęście policjant nie wymagał hospitalizacji. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony został hełm chroniący głowę policjanta” – poinformował Krupa.

Źródło: fakt.pl
Źródło: Fakt.pl

Rząd ogłosił dzisiaj lockdown. Obejmie on wszystkich!

Źródło: Fakt

Produkty Microsoft Office i Windows
Produkty Microsoft Office i Windows
89,90 zł
629,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Produkty Microsoft Office i Windows (od 89,90zł) z Softwerk

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz