Home Kategorie Życie Ze względu na przygotowywaną prowokację, do migrantów wysyłany jest alert RCB.

Ze względu na przygotowywaną prowokację, do migrantów wysyłany jest alert RCB.

Ze względu na przygotowywaną prowokację, do migrantów wysyłany jest alert RCB.

– „Do migrantów wysyłany jest alert RCB z ostrzeżeniem w języku angielskim, żeby nie wierzyli plotkom, a granica Polski jest dobrze strzeżona” – stwierdził Kamiński.

Dodał, że dzieje się to „w związku z przygotowywaną prowokacją”. Jaką prowokacją, kto jest za nią odpowiedzialny? Czego ona dotyczy? Na to pytanie niestety nie mamy odpowiedzi.

Wiemy tylko, że chodzi o rzekome plotki, że po migrantów przyjadą autobusy, które przewiozą ich do polski, bez żadnej reakcji ze strony wojska.

– „Autorzy tych plotek liczą, że uda się zachęcić migrantów do szturmu na granicę Polski. Może dojść do niebezpiecznych sytuacji” – ocenił.

Wieczorem w sobotę szef MSWiA Mariusz Kamiński  przekazał w mediach społecznościowych istotną wiadomośc,  że do migrantów wysyłany jest alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (RCB) z ostrzeżeniem w języku angielskim, aby „nie wierzyli plotkom, a granica Polski jest dobrze strzeżona”. Czy migranci w to uwierzą?

– „Among the migrants a rumor is being spread that on Nov. 15th, in an organized action, coaches from Germany will come pick them up from the border and Poland will let them through. It’s a total lie and nonsense! Poland will continue to protect its border with Belarus. Those who spread such rumors seek to encourage the migrants to storm the border, which may lead to dangerous developments” – tak brzmi treść komunikatu.

Niespodziewanie rząd ogłosił pilną zmianę dla Polaków. Obowiązuje od weekendu i potrwa kolejny rok.

Źródło: TVN24.pl

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz