Home Kategorie Poruszające 18-latka skatowana po swojej imprezie urodzinowej. „Doznała masywnych obrażeń, straciła przytomność”.

18-latka skatowana po swojej imprezie urodzinowej. „Doznała masywnych obrażeń, straciła przytomność”.

18-latka skatowana po swojej imprezie urodzinowej. „Doznała masywnych obrażeń, straciła przytomność”.

19-latek brutalnie pobił dziewczynę w Szczytnie. Nastolatka z ciężkimi obrażeniami twarzoczaszki trafiła do szpitala.

Jak informuje st. sierż. Izabela Cyganiuk z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, zawiadomienie o pobiciu wpłynęło w nocy z soboty na niedzielę ok. 2:30. Zdarzenie miało miejsce na posesji przed domem dziewczyny. Chłopak został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania.

Prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard powiedział, że pobicie było bardzo brutalne. Szczegółów nie podaje się ze względu na dobro pokrzywdzonej.

– „Dziewczyna doznała masywnych, rozległych obrażeń twarzoczaszki i została przetransportowana do szpitala” – wyjaśnił w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Wskazał, że sposób działania był szokujący.

– „Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych, ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych” – dodał prokurator. Przekazał, że na poniedziałek zaplanowano przeprowadzenie czynności z zatrzymanym.

Jak ustalili dziennikarze „Tygodnika Szczytno”, sprawcą pobicia jest chłopak pokrzywdzonej. Tygodnik przekazał też, że dziewczyna jest w szpitalu w Olsztynie i leży w śpiączce farmakologicznej. Po pobiciu „17-latka straciła przytomność. Gdy ją odzyskała, udało jej się dotrzeć do drzwi domu i wezwać pomoc”.

Syn prezydenta Olsztyna spowodował wypadek po pijaku. Wpis prezydenta na Twitterze szokuje.

Źródło: PAP, Tygodnik Szczytno

Warsztaty piernikarskie i więcej
Warsztaty piernikarskie i więcej
21,99 zł
34,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Warsztaty (od 21,99 zł) ze zwiedzaniem Starówki Torunia (od 30,99 zł) w Piernikarni Starotoruńskiej (do -38%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz