Home Kategorie Ludzie Doda wydała oświadczenie. Sprawa jest poważna.
2.92K

Doda wydała oświadczenie. Sprawa jest poważna.

Doda wydała oświadczenie. Sprawa jest poważna.

Doda kilka miesięcy temu rozstała się z Emilem Stępniem. Niestety, od tamtego momentu małżonkowie publicznie piorą swoje brudy. Teraz artystka zdobyła się na szczere wyznanie.

Dorota Rabczewska i Emil Stępień przez pewien czas uchodzili za zgrane małżeństwo. Później, gdy doszło do separacji, zapewniali, że ich życie prywatne nie wpłynie na zawodowe.

Tak się jednak nie stało. Doda na Instagramie żaliła się, że jej były partner nie chciał jej wpuścić do studia i miał dokończyć ich wspólny film bez niej.

Obecnie była para toczy zawzięty bój w mediach. W zeszłym tygodniu Doda przekazała, że ma za sobą rozprawę rozwodową.

– „Udało nam się zakończyć jedną z tych spraw rozwodowych. Kolejna niedługo i już jak wszystko dobrze pójdzie, to w przyszłym tygodniu będę wolna. I wracam na rynek!” – cieszyła się na Instagramie.

Emil Stępień stwierdził jednak, że pierwsze i jedyne spotkanie rozwodowe zaplanowane jest na 15 listopada. Na swoim Instagramie napisał wtedy „proszę, nie pozwólcie się zwodzić osobie, która w swoim DNA wpisaną ma instytucję „manipulacji””. Wtedy odpowiedział jej management.

Tym razem znów Doda wystosowała najcięższe działa. Na Instastories prosiła, by fani nie wysyłali jej screenów, na których widać poniżające ją wiadomości, pisane przez Emila. Dodała również, że ma za sobą ciężką pracę i chce tylko dokończyć film.

– „Kochani proszę was, nie wysyłajcie mi screenów, gdzie mnie Emil w komentarzach poniża, obraża, wyzywa. Ja naprawdę jestem po ciężkiej terapii, po leczenie, po roku wychodzenia z tego, zamknęłam ten etap. Nie chcę do tego wracać, nie chcę się na tym skupiać. Jeżeli jakakolwiek jest w was troska o mnie, odseparowujcie mnie od tego. Ja chcę się odciąć od tego człowieka na zawsze. Jedyne, na czym chce się skupić to na skończeniu filmu. I jestem na dobrej drodze, trzymajcie kciuki za mnie” – napisała.

Na razie nie wiadomo, czy jest to zaczepka, czy rzeczywiście tak się wydarzyło.

Dagmara Kaźmierska wyszła za mąż za mordercę! Wzięli ślub w zakładzie karnym.

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz