Home Wideo Ogromny skandal na koncercie. Wokalistka… oddała mocz na fana [WIDEO]

Ogromny skandal na koncercie. Wokalistka… oddała mocz na fana [WIDEO]

Ogromny skandal na koncercie. Wokalistka… oddała mocz na fana [WIDEO]

W trakcie festiwalu Welcome To Rockville doszło do wielkiego skandalu. Wokalistka zespołu Brass Against zaprosiła na scenę swojego fana i… oddała na niego mocz.

Do niebywałych scen doszło na festiwalu muzycznym Welcome To Rockville w USA. Zespół Brass Against wykonywał utwór zespołu Rage Against the Machine – „Wake up”. Nagle wokalistka Sophia Urista postanowiła zaprosić na scenę jednego z fanów.

Kobieta „dała się ponieść emocjom”. Kazała, aby fan położył się na scenie, a gdy to zrobił, piosenkarka zdjęła spodnie i majtki, a następnie oddała na niego mocz na oczach wszystkich zgromadzonych. Później w wulgarny sposób kazała mu opuścić scenę.

„Przedstawienie” ewidentnie przypadło do gustu bawiącym się osobom, które zareagowały okrzykami radości. Wideo z tego incydentu można znaleźć w internecie. Sprawę skomentował sam zespół, który zapowiedział, że sytuacja nigdy się już nie powtórzy.

– „Świetnie się bawiliśmy ostatniej nocy na Welcome to Rockville. Sophia dała się ponieść emocjom. To nie jest coś, czego reszta z nas się spodziewała i nie jest to coś, co zobaczysz ponownie na naszych koncertach” – napisali na Twitterze członkowie grupy.

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
47,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz