Home Kategorie Poruszające 3-letni chłopiec i 4-letnia dziewczynka zaatakowani nożem. Policja zatrzymała 30-letnią matkę dzieci.

3-letni chłopiec i 4-letnia dziewczynka zaatakowani nożem. Policja zatrzymała 30-letnią matkę dzieci.

3-letni chłopiec i 4-letnia dziewczynka zaatakowani nożem. Policja zatrzymała 30-letnią matkę dzieci.

30-latka trafiła do aresztu po tym, jak zraniła nożem dwójkę swoich dzieci. Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi nawet dożywocie.

Do ataku doszło 12 listopada w Starachowicach, w mieszkaniu krewnych 30-latki. Śledczym udało się ustalić, że kobieta chwyciła nóż i raniła nim 3-letniego syna i 4-letnią córkę. Później uciekła z mieszkania.

Natychmiast powiadomiono służby ratunkowe, które szybko zjawiły się na miejscu. Dzieci trafiły do szpitala, a policja zaczęła poszukiwać ich matki. Po pewnym czasie zatrzymano ją.

– „Kobieta usłyszała zarzuty usiłowania zabójstwa oraz naruszenia czynności narządu ciała trwające nie dłużej niż siedem dni” – powiedziała PAP szefowa Prokuratury Rejonowej w Starachowicach prokurator Eliza Juda.

Trwają ustalenia okoliczności zdarzenia. Decyzją starachowickiego sądu rejonowego kobieta została aresztowana na trzy miesiące. Podejrzanej grozi dożywotnie więzienie.

Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz miał 53 lata. Poznaliśmy przyczynę śmierci.

Źródło: PAP

Bilet do wrocławskiego ZOO
Bilet do wrocławskiego ZOO
51,00 zł
55,00 zł
118 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do ZOO Wrocław za 51 zł (zamiast 55 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz