Home Kategorie Ludzie Była żona pokazała nieznane zdjęcia Kamila Durczoka. „Zapamiętam…”

Była żona pokazała nieznane zdjęcia Kamila Durczoka. „Zapamiętam…”

Była żona pokazała nieznane zdjęcia Kamila Durczoka. „Zapamiętam…”

Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz zmarł w wieku 53 lat. Pożegnała go m.in. była żona Marianna Dufek. Jej wpis w social mediach wyciska łzy.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada o 4:30 w szpitalu w Katowicach-Ligocie. Dzień wcześniej trafił tam w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby.

– „Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13.45 na Izbę Przyjęć, przekazany na oddział Chorób Wewnętrznych, Autoimmunologicznych i Metabolicznych, a następnie przekazany na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii.Stan pacjenta określano jako bardzo ciężki. Pacjent zmarł o godzinie 4.23 (16.11 br.) w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia” – czytamy w komunikacie szpitala.

Kamila Durczoka pożegnali polscy dziennikarze, współpracownicy oraz politycy.

– „Kamil Durczok. Świetny warsztat. Trudny charakter. Jego zawodowa historia powinna sprowadzać na ziemię każdego dziennikarza. Od szczytu do bocznego toru jest sekunda. RIP, Kamil” – napisał Jarosław Kuźniar.

Durczoka pożegnała też jego była żona Marianna Dufek. Na jej profilu na Facebooku pojawił się symboliczny i bardzo wymowny wpis. Kobieta opublikowała trzy symbole znicza. Niedługo później pojawiły się archiwalne zdjęcia, na których widać ją w towarzystwie byłego męża.

– „Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie” – napisała.

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze osób, które składały wyrazy współczucia i starały się dodać otuchy. My także składamy kondolencje.

Nie żyje Kamil Durczok. Dziennikarz miał 53 lata. Poznaliśmy przyczynę śmierci.

Depilacja Light Sheer Infinity
Depilacja Light Sheer Infinity
249,00 zł
240 dni
do końca oferty!
Depilacja: 1 partia ciała przez okres 8 miesięcy od 249 zł i więcej opcji w The Venus Beauty Clinic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz