Home Kategorie Poruszające Koszmar 16-latki. Dziewczyna została zgwałcona przez 400 mężczyzn.

Koszmar 16-latki. Dziewczyna została zgwałcona przez 400 mężczyzn.

Koszmar 16-latki. Dziewczyna została zgwałcona przez 400 mężczyzn.

Prosząca o datki na przystanku autobusowym bezdomna 16-latka została zgwałcona przez co najmniej 400 mężczyzn. Dopuścili się tego też dwa policjanci przyjmujący jej zeznania.

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych w sprawie najtragiczniejszego w historii Indii przypadku przemocy seksualnej, do jakiego doszło w dystrykcie Beed w stanie Maharashtra na zachodzie kraju.

Sprawcy będą sądzeni m.in. na mocy ustawy o ochronie nieletnich przed przestępstwami seksualnymi.

– „Chcemy surowych działań przeciwko wszystkim winowajcom” – powiedziała działaczka na rzecz praw kobiet Yogita Bhayana.

16-letnia ofiara twierdzi, że „kilkakrotnie udawała się na posterunek policji w Ambajogai, by złożyć skargę, ale funkcjonariusze nie podjęli żadnych działań przeciwko sprawcom gwałtów”. Dodaje też, że zamiast ścigać przestępców, również policjanci dopuścili się wobec niej przemocy seksualnej.

Dziewczyna wyszła za mąż, gdy miała 13 lat. 33-letni mąż miał wykorzystywać ją seksualnie, a teściowie znęcać się nad nią fizycznie. Nastolatka wróciła do domu ojca, który nie chciał jej jednak z powrotem przyjąć. Wylądowała na ulicy, bez środków do życia. Dlatego też żebrała.

Wedle prawa Indii o gwałcie jest mowa „w przypadku stosunku seksualnego z osobami poniżej 18 roku życia – zarówno bez ich zgody, jak i za ich aprobatą”. Statystyki z roku 2019 pokazują, że w społeczeństwie indyjskim dochodzi średnio do 88 gwałtów każdego dnia.

Koszmar! 67-latek wykorzystywał seksualnie 12-letnią córkę konkubiny. Wszystko nagrywał.

Źródło: PAP

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
44,80 zł
56,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips z dorszem w tempurze dla 2 osób za 44,80 zł i więcej opcji w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz