Home Kategorie Ludzie Maciej Stuhr pokazał wstrząsające zdjęcia. „Bardzo mi przykro, koszmar”.

Maciej Stuhr pokazał wstrząsające zdjęcia. „Bardzo mi przykro, koszmar”.

Maciej Stuhr pokazał wstrząsające zdjęcia. „Bardzo mi przykro, koszmar”.

Maciej Stuhr pokazał fanom wstrząsające zdjęcia. Rodzinny grób Stuhrów na Cmentarzu Rakowickim został zdewastowany w nocy z poniedziałku na wtorek. Grobowiec został pokryty obraźliwymi napisami.

Maciej Stuhr jest wściekły. Aktor podzielił się w sieci wstrząsającymi zdjęciami. Rodzinny grób Stuhrów na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie został zniszczony. Na grobowcu pojawiły się napisy: „Mordercy Polaków” oraz „M. Stuhr agent Putina”. Rzecznik policji potwierdził w rozmowie z tvn24.pl, że od rana prowadzone są czynności w sprawie uszkodzenia grobowca.

– „Dzisiaj po godzinie 8 otrzymaliśmy informację o tym, że doszło do uszkodzenia jednego z grobowców na Cmentarzu Rakowickim. Policjanci dokonali oględzin, zabezpieczyli ślady, przeglądają także monitoring. Prowadzone są czynności w sprawie ustalenia sprawcy uszkodzeń” – poinformował młodszy aspirant Piotr Szpiech.

Maciej Stuhr zamieścił zdjęcia zniszczonego grobu i zaapelował do Polaków.

– „Dzwonią do mnie dziennikarze i proszą o komentarz. Jak to skomentować? Każdy ma grób rodzinny i może sobie wyobrazić, co się czuje w takiej chwili. Przy okazji dowiedziałem się, że jestem mordercą. Każdy ma oczy i widzi, dokąd zmierzamy i po której stronie jest. Bo być »gdzieś pośrodku« naprawdę już się nie da. Pomagajmy, szerzmy dobro, hamujmy nienawiść zanim wszystkim nam zaleje oczy i serca” -zaapelował Maciej Stuhr.

W komentarzach aktor otrzymał wiele wsparcia od fanów.

– „Wstyd za tych, co zrobili”, „przykro mi ogromnie”, „czas barbarzyńców”, „bardzo mi przykro”, koszmar” – pisali fani, podkreślając, że mają nadzieję na to, że wandale zostaną ukarani.

Przyjaciel Kamila Durczoka zabrał głos. Przekazał wstrząsające informacje.

Fizjoterapia: masaż z konsultacją
Fizjoterapia: masaż z konsultacją
63,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż ciała z konsultacją i więcej od 79,99 zł w Fizjoterapia Andrzej Pastwa w Bydgoszczy (-47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz