Home Kategorie Poruszające Podczas czesania córki, zauważyła coś przerażającego. To wyrok…

Podczas czesania córki, zauważyła coś przerażającego. To wyrok…

Podczas czesania córki, zauważyła coś przerażającego. To wyrok…

Kerry Minshall to matka 13-letniej Holly-Louise Edwards. Pewnego dnia kobieta pomagała uczesać się córce, gdy wyczuła na jej szyi guzek. To zaniepokoiło ją do tego stopnia, że zgłosiła się z nastolatką do lekarza.

Gdy lekarze zbadali 13-latkę, okazało się, że ta choruje na chłoniaka. Jej stan był bardzo poważny. Nowotwór układu limfatycznego był już w czwartym stadium.

Ponieważ panuje pandemia koronawirusa, Holly-Louise Edwards nie może dłużej uczęszczać do szkoły razem z pozostałymi rówieśnikami. 13-latka musi uczyć się w domu, a jednocześnie przygotowuje się do chemioterapii.

Kerry Minshall przyznała, że nie miała pojęcia o problemach zdrowotnych córki. 39-latka zauważyła tylko, że nastolatka czuła się ciągle zmęczona i straciła na wadze.

– „Czuła się zmęczona i trochę straciła na wadze. Pewnego dnia układałam jej włosy i zauważyłam, że ma na szyi duży guzek. Powiedziała, że pojawił się jakiś czas temu” – relacjonowała Kerry Minshall w rozmowie z Mirror.

Jak tłumaczyła Kerry Minshall, nie zauważyła guza na szyi córki, ponieważ 13-latka rzadko związuje włosy. 39-latka wyjawiła, że Holly-Louise Edwards nie była pierwszą osobą w rodzinie, która zachorowała na nowotwór.

– „Ma długie włosy, których prawie nigdy nie związuje, więc niczego nie zauważyłam. (…) Od razu zabraliśmy ją do lekarza (…). Przeszła skany i testy, ale już pierwszego dnia powiedziano nam, że istnieje ryzyko raka. To, na co zachorowała, już zdarzało się w rodzinie. Wiadomo, że jest dziedziczne” – tłumaczyła Kerry Minshall.

Przyjaciel Kamila Durczoka zabrał głos. Przekazał wstrząsające informacje.

Źródło: Mirror

Depilacja laserowa do skutku
Depilacja laserowa do skutku
9,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Depilacja laserowa wybranej partii (od 9 zł), do skutku (od 999 zł) w Heaven Beauty & SPA – 5 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz