Home Kategorie Poruszające 3-letnia Hania umarła w męczarniach, skatowana przez własną matkę i jej partnera.

3-letnia Hania umarła w męczarniach, skatowana przez własną matkę i jej partnera.

3-letnia Hania umarła w męczarniach, skatowana przez własną matkę i jej partnera.

Oskarżeni o zabójstwo trzyletniej Hani z Kłodzka spędzą kolejne miesiące w areszcie. Oskarża się ich o morderstwo ze szczególnym okrucieństwem oraz o katowanie dziecka.

Jej własna matka, Lucyna K. (30 l.), za karę postawiła Hanię pod prysznicem i odkręciła zimną wodę. Powód? Dziewczynka zmoczyła łóżko. Jednakże, to konkubent Lucyny K., Łukasz B. (25 l.) zadał jej cios, który pozbawił dziecko życia. Zmarła ona w wyniku obrażeń wielonarządowych.

Mała Hania z Kłodzka, była regularnie katowana przez własną matkę. Co zrobiły służby  socjalne? Tylko sporządzały notatki. One też są pośrednio winne temu co się stało.

Jej matka, Lucyna K. wraz z konkubentem Łukaszem B. katowali dziecko praktycznie codziennie od lipca 2018 roku do 19 lutego 2021 roku. Oznacza to innymi słowy, że praktycznie całe życie tej dziewczynki, to był koszmar.

Jej starsza siostra, również była katowana przez rodziców:

– „W dniu 19 lutego 2021 roku działając z zamiarem bezpośrednim dokonali jej zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie” – napisano w akcie oskarżenia.

– „Tego dnia Hania miała zmoczyć łóżko, a matka za karę postawiła ją pod prysznicem i polewała zimną wodą. Łukasz B. zadał dziewczynce śmiertelny cios. Kopnął dziewczynkę w brzuch tak mocno, że aż pękła jej śledziona. Matka wezwała na pomoc karetkę i tłumaczyła, że dziecko zemdlało, więc próbowała je ocucić pod prysznicem” – dodano w akcie oskarżenia.

– „Aktem oskarżenia objęto także kurator sądową, która sprawowała nadzór nad rodziną Lucyny K. Prokurator zarzucił zawodowej kurator sądowej niedopełnienie obowiązków służbowych polegające na braku właściwej, wymaganej przepisami prawa kontroli środowiska rodzinnego Lucyny K., braku współpracy z właściwymi instytucjami, takimi jak szkoła i przedszkole, do których uczęszczały dzieci Lucyny K., braku weryfikacji uzyskiwanych informacji o stosowaniu przemocy wobec małoletniej Hani, a także podawanie nieprawdy w sporządzanej dokumentacji z dozoru” – dodała prokuratura. Dobrze, że oskarżone zostały służby, które nie zrobiły nic w tej sprawie.

Koronawirus raport 18.11.2021. Dziesiątki tysięcy zakażonych i setki zgonów.

Źródło: fakt

 

Kurs angielskiego online
Kurs angielskiego online
19,00 zł
39,99 zł
16 dni
do końca oferty!
Kurs języka angielskiego online: miesięczny dostęp za 19 zł i więcej z Ellalanguage.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz