Home Kategorie News Ceny rosną z każdą chwilą! Jest coraz gorzej.

Ceny rosną z każdą chwilą! Jest coraz gorzej.

Ceny rosną z każdą chwilą! Jest coraz gorzej.

Dziś kolejny dzień kolejnych rekordów cen benzyny w Polsce. Niestety dla nas jest coraz gorzej z każdym dniem. Ceny mocno przebiły już barierę 6 złotych za litr.

Nadzieje na to, że ceny dobiją do 6 złotych za litr, ale potem zaczną spadać, niestety okazały się być nic nie warte. Ceny benzyny w Polsce to koszmar i nie zanosi się na to, żeby miało się to zmienić.

Według najnowszych danych zebranych przez e-petrol.pl litr benzyny 95 kosztuje w kraju średnio 6,01 zł. Jest to równoznaczne z średnim wzrostem o dwa grosze w stosunku do ostatniego tygodnia. Sytuacja w Polsce jest więc bardzo zła.

Ciekawe może być jednak dla państwa to, że w hurcie ceny paliw już nie rosną, olej napędowy jest na przykład najtańszy od miesiąca. Niestety, przeniesie się to na sytuację na rynku detalicznym dopiero za jakiś czas.

Wielu ekspertów zakłada, że  większość ze stacji przez ostatnie tygodnie pracowała przy obniżonych marżach, żeby nie podnosić zbyt mocno cen, co mogłoby odstraszyć klientów. Problem w tym, że taka sytuacja nie może trwać wiecznie. Innymi słowy, ceny pójdą w górę. To właśnie powoduje tak mocny wzrost cen.

Wyniki badań nie dają żadnych wątpliwości. Łagodne przebycie COVID-19 zapewnia długotrwałą odporność na wirusa.

Źródło: businessinsider.pl

 

 

Wybielanie i remineralizacja zębów
Wybielanie i remineralizacja zębów
149,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED (od 99 zł) wraz z remineralizacją (od 149 zł) w White & Beauty w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz