Home Kategorie Poruszające Chełm: Ukrainiec z nożem zaatakował 2 osoby.

Chełm: Ukrainiec z nożem zaatakował 2 osoby.

Chełm: Ukrainiec z nożem zaatakował 2 osoby.

Mieszkanka Chełma wraz ze swym ojcem siedzą w aucie stojącym w zatoczce przy ul. Przemysłowej. Nagle dochodzi do sytuacji, która spokojnie pasowałaby do jakiegoś filmu. Zostali zaatakowani.

Mężczyzna najpierw próbuje się włamać do auta. Kiedy to mu się nie udaje, za pomocą noża przebija opony w samochodzie. Sytuacja absurdalna, ale również i niebezpieczna.

Do tej mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w poniedziałek (8 listopada) po godzinie 22. 72-latek z Chełma przywiózł swoją córkę na przystanek przy ul. Przemysłowej. Czekali oni na autobus, który miał jechać na Ukrainę. Rozmawiali w aucie, kiedy podszedł mężczyzna, który próbował włamać się do auta. Wtedy przebił dwie opony w pojeździe.

– „Ociec próbował go gonić, ale on przyspieszył. Krzyknęłam wtedy do taty, żeby go zostawił, przecież ma nóż w dłoni, i szybko zadzwoniłam po policję, brata i szwagra” – tłumaczy kobieta.

– „Na szczęście szybko namierzył go inny patrol. Policja chełmska zadziałała w tym wypadku wzorowo” – przyznaje kobieta.

Sporo strachu i zniszczone opony. W całej tej historii na szczęście pozytywną informacją jest to, że nikomu nie stała się krzywda. Mimo to jednak, zawsze powinniśmy uważać na siebie i na naszych bliskich.

To już się zaczęło. Lockdown w tym kraju!

Źródło: supertydzien.pl

Day spa na każdą porę dnia
Day spa na każdą porę dnia
199,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Day spa na każdą porę dnia do wyboru od 199,99 zł w gabinecie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz