Home Kategorie Ludzie Piękny gest Teatru wobec Piotra Gąssowskiego [WIDEO]

Piękny gest Teatru wobec Piotra Gąssowskiego [WIDEO]

Piękny gest Teatru wobec Piotra Gąssowskiego [WIDEO]

Aktorzy z Teatru 6. Piętro zrobili niespodziankę Piotrowi Gąsowskiemu, który przed paroma dniami trafił do szpitala z powodu COVID-19. Chory aktor udostępnił nagranie, jakie przesłali mu ze sceny koledzy.

Piotr Gąsowski trafił do szpitala ze względu na COVID-19. U aktora nasiliły się objawy zakażenia koronawirusem, m.im. problemy z oddychaniem. Na szczęście sytuacja zdaje się normować.

Na piękny gest zdobyli się koledzy z Teatru 6. Piętro – Michał Żebrowski, Borys Szyc i Janusz Chabior. Aktorzy przesłali choremu Gąsowskiemu wideo z pozdrowieniami ze sceny i to nie tylko od ich trójki, ale i całej widowni zgromadzonej na spektaklu. Nagle aktorzy krzyknęli do telefonu: „Piotruś, naród czeka! Dlatego zdrowia! Wracaj do nas, czekamy!”. Z gromkimi pozdrowieniami włączyła się publiczność.

Piotr Gąsowski nie krył wzruszenia.

– „Kochani! Taki film dostałem od Teatru 6. Piętro. Wzruszyłem się bardzo! Dziękuję całej ekipie Teatru, dziękuję Wam Kochane Chłopaki @januszchabior @borys.szyc @zebrowski.michal za Waszą tak niesamowicie miłą dla mnie inicjatywę! Dziękuję najserdeczniej publiczności teatru! Dla takich chwil chce się żyć! A jeśli „warto” czasem zachorować, to tylko dlatego, żeby ze wzruszeniem zauważyć, ile wspaniałych osób mnie otacza! (…) A chorobę zwalczę, choć jeszcze chwilę to potrwa! Ale dzięki Wam jest mi łatwiej i radośniej! Dziękuję! Kocham Was! Kocham ludzi! Kocham żyć! Miłego weekendu! Wasz Gąs” – przekazał chory artysta.

Wcześniej aktor podzielił się smutnym wyznaniem odnośnie hejtu, z jakim mierzy się w ostatnich dniach. Niestety rodacy sceptycznie nastawieni do szczepień zgotowali mu piekło, wyzywają, bluźniąc, a nawet życząc śmierci.

Tomasz Lis kompletnie odleciał: Niezaszczepionych trzeba zamykać w więzieniach.

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
14,39 zł
17,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania za 17,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz