Home Kategorie Życie Zgwałcił 16-latka w internacie. Groził mu, że użyje agresywnego psa.
2.81K

Zgwałcił 16-latka w internacie. Groził mu, że użyje agresywnego psa.

Zgwałcił 16-latka w internacie. Groził mu, że użyje agresywnego psa.

29-letni Kamil Ł. stanął przed sądem w sprawie gwałtu na 16-letnim chłopcu. Mężczyzna groził, że jeśli nastolatek nie spełni jego żądań, spuści na niego agresywnego psa.

Zdarzenie miało mijesce w lutym tego roku. Kamil Ł wyszedł na spacer niedaleko bloku we wsi Pustków Osiedle. Wtedy też spotkał 16-latka, którego zaciągnął do opuszczonego internatu.

W środku zagroził mu, że jeśli nie spełni jego woli, to użyje przeciw niemu agresywnego psa rasy amstaff. Przestraszony chłopiec miał zostać zgwałcony.

Prokuratura oskarżyła 29-latka o doprowadzenie do „obcowania płciowego z małoletnim”.

– „Mężczyzna ma postawionych sześć zarzutów. Najpoważniejszy z nich to doprowadzenie do obcowania płciowego z małoletnim. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności” – powiedział prokurator Tomasz Zwierzyk, zastępca Prokuratora Rejonowego w Dębicy, cytowany przez portal o2.pl.

29-latek uciekł, gdy na miejsce przybyli koledzy 16-latka, których chłopiec wezwał na pomoc. Jeszcze tego samego dnia Ł. został zatrzymany przez policję, a następnie osadzony w areszcie. Nie przyznał się do postawionych mu zarzutów.

Proces w sprawie Ł. ruszył w Sądzie Rejonowym w Ropczycach w piątek 19 listopada. Mężczyzna odpowie również za kradzież oleju napędowego, posiadanie substancji niedozwolonych czy jazdę samochodem pod wpływem amfetaminy. Jak podał „SE”, ze względu na wrażliwość sprawy, proces będzie się toczył w trybie niejawnym.

Piękny gest Teatru wobec Piotra Gąssowskiego [WIDEO]

Źródło: o2.pl

Day spa na każdą porę dnia
Day spa na każdą porę dnia
159,99 zł
199,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Day spa na każdą porę dnia do wyboru od 199,99 zł w gabinecie Perła Młodości w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz