Home Kategorie News PILNE! Marszałek Senatu dostał paczkę z materiałem wybuchowym!
8.55K

PILNE! Marszałek Senatu dostał paczkę z materiałem wybuchowym!

PILNE! Marszałek Senatu dostał paczkę z materiałem wybuchowym!

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki przekazał, że na jego nazwisko przyszła paczka zawierająca „list z groźbami śmierci i materiał wybuchowy”. Przesyłka została przekazana odpowiednim służbom.

Tomasz Grodzki poinformował, że na jego nazwisko przyszła do Senatu paczka zawierająca „materiał wybuchowy”.

– „Oto do czego prowadzi przemysł pogardy i szczucie na przeciwników politycznych. Na moje nazwisko przyszła do Senatu paczka – list z groźbami śmierci i materiał wybuchowy. Przesyłkę przejęły odpowiednie służby. Mam nadzieję, że poradzą sobie z szybkim złapaniem sprawcy!” – napisał Grodzki na Twitterze.

Marszałek Senatu pytany przez PAP o tę przesyłkę odpowiedział, że „wszystko wie policja i ABW”.

W późniejszym komunikacie Centrum Informacyjne Senatu poinformowało, że w piątek o godz. 15 do Kancelarii Senatu trafiła paczka zaadresowana na nazwisko marszałka Izby, a „podczas rutynowej procedury sprawdzania korespondencji okazało się, że przesyłka zawiera list z groźbami śmierci pod adresem Marszałka Senatu RP oraz niezidentyfikowaną substancję”.

Jak dodano, zgodnie z procedurą Straż Marszałkowska przekazała paczkę Służbie Ochrony Państwa. Ta potwierdziła, że w przesyłce był materiał wybuchowy. Sprawę teraz wyjaśnia policja.

– „Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki wyraża nadzieję, że sprawa zostanie szybko wyjaśniona, a sprawca bądź sprawcy tego czynu zostaną ujęci przez odpowiednie służby” – podkreśliło Centrum Informacyjne Senatu.

O sprawę PAP spytała rzecznika Komendy Stołecznej Policji, nadkomisarza Sylwestra Marczaka.

– „Mogę jedynie potwierdzić, że sprawa jest nam znana. Na obecnym etapie czynności nie będę jej jednak komentował. Zaznaczam, że sprawa jest nadzorowana przez jeden z wydziałów Komendy Stołecznej Policji” – powiedział Marczak.

Szok! Donald Tusk zatrzymany przez policję!

Źródło: PAP

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz