Home Kategorie Poruszające Skandal po „Kuchennych rewolucjach”. Córka zmarłej Marzeny Koniuszy zabrała głos w sprawie mamy.

Skandal po „Kuchennych rewolucjach”. Córka zmarłej Marzeny Koniuszy zabrała głos w sprawie mamy.

Skandal po „Kuchennych rewolucjach”. Córka zmarłej Marzeny Koniuszy zabrała głos w sprawie mamy.

W „Kuchennych rewolucjach” wyemitowano odcinek z nieżyjącą już Marzeną Koniuszy z baru „Agata”. Po emisji córka kobiety napisała, że po otrzymaniu przez lokal rekomendacji od Gessler, menadżer miał mobbować zespół.

W ostatnim odcinku Magda Gessler ratowała bar mleczny „Agata” w Gorzowie Wielkopolskim. Niestety, emisji odcinka nie doczekała kucharka Marzena Koniuszy, która zmarła 20 września, niedługo po drugiej wizycie Gessler. Restauratorka była poruszona śmiercią utalentowanej 59-latki, co wyraziła w pożegnalnym wpisie.

Dzięki wyśmienitej kuchni pani Marzeny bar otrzymał rekomendację Magdy Gessler. Niestety kucharka nie była tam dobrze traktowana, podobnie jak reszta zatrudnionej załogi. Szefowie „Agaty” płacili pracownikom najniższą krajową, a do tego zalegali z wypłacaniem wynagrodzeń nawet kilka miesięcy. Magda Gessler była oburzona praktykami właściciela i nakazała natychmiast uregulować sprawę wypłat, w dodatku wrzuciła na Facebooku nagranie z zarejestrowaną rozmową, „ku pamięci szefowej kuchni pani Marzeny” – jak podkreśliła.

Sytuacja w „Agacie” wywoła spore poruszenie pod nagraniem Magdy Gessler. Nagle do dyskusji włączyła się córka zmarłej Marzeny Koniuszy i ujawniła, że po wizycie restauratorki menadżer krytykował podwładnych i miał dopuszczać się wobec nich mobbingu.

– „Jestem jej to winna, całą prawdę po szczęśliwym finale i pochwale przez panią Magdę Gessler, że bar „Agata” najlepszym barem mlecznym w Polsce. Zamiast podziękowania, podwyżki i kwiatów pan manager zajął się torturą psychiczną i mobbingiem. Były tłumy, kolejki do drzwi. Dawałyśmy radę, mama była szczęśliwa” – ujawnia Agata Szczepańska.

– „Mama pracowała od zakończenia „Kuchennych Rewolucji” cały czas po 12 godzin, cały czas krytykowana, molestowana psychicznie. Założyli kamery bez naszej wiedzy, po wielkiej burzy słów wyłączyli je, ale mama i tak nie miała do managera zaufania, więc je zakryła po 2 tygodniach. Była dokumentacja, że wyrażamy zgodę na monitoring. Dalej nie wypłacił pieniędzy – moje wrześniowej wypłaty, mamy wypłaty i odprawy. Tata do dziś nie dostał żadnych pieniędzy” – ujawnia kobieta.

– „19 dni po szczęśliwym powrocie Pani Magdy mama dostała wylewu. Nie mogę się otrząsnąć. Płaczę i będę płakać. Mama by żyła na dzień dzisiejszy. Dziękuję za piękne słowa Pani Magdo” – napisała córka zmarłej Marzeny Koniuszy.

Doda hucznie świętowała rozwód. Celebrytka jeździła na dachu limuzyny [FOTO]

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz