Home Kategorie Niesamowite Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Jonah Falcon to posiadacz najdłuższego przyrodzenia na świecie. Mężczyzna opowiedział o kulisach swojego życia w jednym z brytyjskich programów śniadaniowych.

Nietypowy rekordzista wzbudził ogromne zainteresowanie swoim występem w Good Morning Britain. Zaintrygował nie tylko widzów, ale i prowadzących. Szok wywołała informacja dotycząca przyrodzenia 51-latka, który we wzwodzie ma ponad 34 cm.

W programie okazało się, że przyrodzenie Jonaha wywołuje zainteresowanie na całym świecie. Współprowadząca zapytała mężczyznę o plotki dotyczące przyciągania przez niego uwagi znanych osób. Mężczyzna przyznał, że miał partnerki seksualne ze świata show-biznesu. Większość z nich pochodziła jednak z Wielkiej Brytanii a nie z Hollywood.

Falcon nie zdradził kto znajduje się na jego tajemniczej liście. Z jego rozmowy z „The Sun” wynika jednak, że jedną z osób była laureatka Oscara. Jednocześnie zażartował, że nie chodzi mu o Meryl Streep, a rozmiar statuetki jest podobny do wielkości jego przyrodzenia.

Jonah w trakcie programu postanowił zobrazować wielkość swojego przyrodzenia. Stwierdził, że najbliższe jego rozmiarowi będą: gruby bakłażan albo tuba z czipsami, produkowanymi przez Pringles.

Skandal po „Kuchennych rewolucjach”. Córka zmarłej Marzeny Koniuszy zabrała głos w sprawie mamy.

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz