Home Kategorie Jedzenie Larwy spadały z sufitu w McDonald’s. Klienci uciekali w popłochu.

Larwy spadały z sufitu w McDonald’s. Klienci uciekali w popłochu.

Larwy spadały z sufitu w jednej z restauracji McDonald’s. Klienci błyskawicznie stracili apetyt, gdy zobaczyli, że stoły i podłoga pokryte były białymi żyjątkami. Pracownicy nie byli w stanie tego wytłumaczyć.

Klienci restauracji w Beckton we wschodnim Londynie byli w szoku, gdy zobaczyli robaki spadające z sufitu. Żywe larwy miały wpadać nawet do jedzenia. Oburzeni klienci nagrali wideo z lokalu, które udostępniono w sieci.

Na filmie widać małe białe larwy pełzające po całym piętrze restauracji. Robaki leżą na podłodze i na stołach. Autor nagrania stwierdził, że menadżer restauracji starał się uniemożliwić gościom lokalu nagrywanie i nie reagował na sugestie dotyczące zamknięcia restauracji.

Sprawa została ostatecznie zgłoszona odpowiednim służbom. Rzecznik McDonald’s powiedział „Daily Star” że po zgłoszeniu restauracja została natychmiast zamknięta, a w ramach dokładnego dochodzenia znaleziono przyczynę nieprzyjemnej sytuacji, która została podobno już rozwiązana.

– „Niestety incydent miał miejsce w czwartek rano w naszej restauracji w Beckton i chcielibyśmy przeprosić wszystkich klientów, których to dotyczyło. Restauracja była zamknięta przez cały dzień na czas śledztwa i sprowadziliśmy zewnętrznych specjalistów, aby przeprowadzili gruntowne sprzątanie” – podała rzecznik McDonald’s w oświadczeniu.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Gokarty: nawet 30 min jazdy
Gokarty: nawet 30 min jazdy
36,99 zł
49,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Emocjonująca jazda gokartem od 36,99 zł w Awix RacingArena w Toruniu

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz