Home Kategorie News Uwaga! Masowa fala protestów przeciwko COVID-19 zalała całą Europę. Szokujące sceny.
10.82K

Uwaga! Masowa fala protestów przeciwko COVID-19 zalała całą Europę. Szokujące sceny.

Uwaga! Masowa fala protestów przeciwko COVID-19 zalała całą Europę. Szokujące sceny.

Ponowne zaostrzanie przeciwepidemicznych restrykcji w wielu krajach Europy Zachodniej w końcu doprowadziło obywateli do skraju wytrzymałości. Rozpoczęły się masowe protesty.

Austria od dzisiaj wprowadza ścisły dziesięciodniowy (z możliwością przedłużenia), lockdown który objął wszystkich mieszkańców kraju. Jak łatwo się domyślić, obywatelom to nie pasuje, zwłaszcza że zakaz objął też zaszczepionych.

Zasadniczo średnia dobowa liczba zakażeń koronawirusem z 7 dni na 100 tys. mieszkańców przekroczyła 130 więc jest najwyższą średnią dobową w całej Unii Europejskiej. Stąd właśnie takie decyzje rządu.

Przeciwko tym restrykcjom w samym Wiedniu protestowało ponad 30 000 osób i szczerze mówiąc nie powinno to być żadnym zaskoczeniem. Ludzie są już zmęczeni tą sytuacją.

Jednak protesty to nie tylko Austria.

Protesty przecie obostrzeniom odbyły się 20 listopada również w Chorwacji, a ściślej w Zagrzebiu oraz w Rzymie, gdzie tysiące Włochów protestowało na terenie znanego Circus Maximus przeciwko obowiązkowi okazywania paszportów COVID w miejscach pracy.

Najgorzej jednak jest w Holandii.

W piątek doszło tam, podczas niezgłoszonej manifestacji przeciwników obostrzeń, do zamieszek. W wyniku tych niewątpliwie, bardzo ostrych działań, rannych zostało aż 7 osób. Sytuacja związana z COVID, pogarsza się z dnia na dzień. A ludzie mają tego dość. To bowiem nigdy się nie kończy.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Źródło: euractiv.pl

 

 

Oczyszczanie skóry
Oczyszczanie skóry
59,99 zł
140,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy za 59,99 zł w Salonie Fryzur i Kosmetyki Joanna Kwaśniewska (do -62%)

Twoja reakcja?

Super
Super
9
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz