Home Kategorie News Uwaga pilne! Po raz pierwszy kraj zanotował zero zgonów na COVID. W tym wszystkim szokuje niska liczba zaszczepionych.
14.81K

Uwaga pilne! Po raz pierwszy kraj zanotował zero zgonów na COVID. W tym wszystkim szokuje niska liczba zaszczepionych.

Uwaga pilne! Po raz pierwszy kraj zanotował zero zgonów na COVID. W tym wszystkim szokuje niska liczba zaszczepionych.

Bangladesz nie odnotował codziennych zgonów z powodu COVID-19 po raz pierwszy od ponad półtora roku. To jedna z nielicznych pozytywnych informacji w kontekście COVID.

Bangladesz odnotował zerową liczbę zgonów w ciągu jednego dnia kilka razy w marcu i kwietniu ubiegłego roku po zgłoszeniu pierwszych trzech zgonów 18 marca 2020 r. Potem jednak była to równia pochyła. Dlatego dzisiejsza informacja tak szokuje.

Bangladesz rozpoczął wprowadzanie szczepionek w styczniu tego roku. W obliczu niepewności co do terminowej wysyłki szczepionki z Indii, rząd Bangladeszu wstrzymał następnie podawanie ludziom pierwszych dawek szczepionki AstraZeneca.

W czerwcu kampania szczepień została wznowiona w niektórych częściach kraju dzięki podarowanym przez Chiny szczepionkom Sinopharm.

Teraz zapewne nasuwa się państwu pytanie. Jaki procent populacji tego kraju jest w pełni zaszczepiony? Otóż jest to 21% populacji. Szokujące, prawda? Mimo to cieszymy się z tego, że Bangladesz wygrywa walkę z wirusem.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Źródło: news.cn

Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
Wyszczuplanie i usuwanie cellulitu
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet 5 zabiegów na wybranych urządzeniach za 49,99 zł i więcej w Fit Dance Fun Beauty w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz