Home Kategorie Poruszające Zamaskowani sprawcy pobili zastępczynię naczelnika skarbówki w Chrzanowie.

Zamaskowani sprawcy pobili zastępczynię naczelnika skarbówki w Chrzanowie.

Zamaskowani sprawcy pobili zastępczynię naczelnika skarbówki w Chrzanowie.

Wygląda na to, że rosnąca inflacja powoli zaczyna dawać się Polakom we znaki. Wnioskujemy to po tym, że zamaskowani sprawcy kijami  bejsbolowymi pobili zastępczynie naczelnika skarbówki w Chrzanowie.

– „Rano zastępczyni naczelnika urzędu skarbowego w Chrzanowie została zaatakowana przed swoi garażem, gdy szła do auta. Napadło na nią dwóch zamaskowanych sprawców” – tłumaczy Iwona Szelichiewicz z komendy powiatowej policji w Chrzanowie.

– „Przed godziną siódmą rano otrzymano zgłoszenie na numer alarmowy o pobiciu 63-letniej mieszkanki Chrzanowa. Została ona napadnięta i pobita przed swoim garażem, przez zamaskowanych sprawców, mieli kominiarki” – mówi Szelichiewicz.

63-latka została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie miała poważnych obrażeń. Dlatego też od razu została wypisana ze szpitala.

Nie wiadomo, co mogło być przyczyna ataku, ani jaki był jego cel. Sprawcy niczego nie ukradli. Może był to protest przeciwko podatkom bądź rosnącej inflacji. Ciężko powiedzieć.

Kobieta złożyła już zeznania, a sprawę wszczęła policja. Analizowane są nagrania z okolicznych kamer monitoringu. Miejmy nadzieje, że sprawcy szybko zostaną złapani i ukarani. Takie zdarzenia nie powinny mieć miejsca.

Ma najdłuższe przyrodzenie na świecie. Niewiarygodne, kto się z nim umawiał.

Źródło: RMF 24

 

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz