Home Kategorie Poruszające Pedofilia w Kościele. Skazany zakonnik pedofil próbuje uniknąć więzienia. Jak? Przekonuje, że jest chory.

Pedofilia w Kościele. Skazany zakonnik pedofil próbuje uniknąć więzienia. Jak? Przekonuje, że jest chory.

Pedofilia w Kościele. Skazany zakonnik pedofil próbuje uniknąć więzienia. Jak? Przekonuje, że jest chory.

Skazany na 2,5 roku więzienia zakonnik, który wykorzystał seksualnie troje nastolatków chce uniknąć kary. Próbuje to osiągnąć, przekonując wszystkich, że jest rzekomo, ciężko chory.

Jarosław O. został skazany na 2,5 roku bezwzględnego więzienia. Duchowny trzymał też dożywotni zakaz pracy z młodzieżą i dziećmi, a także zakaz zbliżania się do ofiar przez siedem lat. Wyrok jest prawomocny, ale zboczony duchowny jak do tej pory nie trafił za kratki.

Jarosław O. przed sądem stawał z wolnej stopy. Wprawdzie skazany prawomocnie został już w lipcu, jednak jak do tej pory mężczyzna nie trafił za kratki. Duchowny złożył wniosek o odroczenie kary ze względu na rzekomy zły stan zdrowia.

Rzecznik Sądu Okręgowego w Nowym Sączu przekazał do informacji publicznej, że sąd nakazał Jarosławowi O. przedstawienie dokumentacji leczenia, a  po tym zapewne powołany zostanie biegły, który oceni stan zdrowia zakonnika i czy rzeczywiście, nie może on odbywać kary.

MZ ogłasza zmiany dla wszystkich pełnoletnich. Od 23.11 czekają nas spore zmiany!

Źródło: wyborcza

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet stomatologiczny od 99,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewy Konopelko-Śliżewskiej – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz