Home Kategorie Ludzie Agata Młynarska trafiła do szpitala. Jest poważnie chora.

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Jest poważnie chora.

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Jest poważnie chora.

Agata Młynarska od lat otwarcie przyznaje, że zmaga się z chorobą Leśniewskiego-Crohna. Tym razem jednak odezwało się inne schorzenie. Dziennikarka trafiła do szpitala.

Agata Młynarska to jedna z najbardziej znanych i cenionych prezenterek w naszym kraju. Na Instagramie ma blisko 160 tys. obserwatorów i chętnie dzieli się tam swoimi spostrzeżeniami o życiu i przemyśleniami na najróżniejsze tematy. Często mówi też o swoim życiu i zdrowiu. Od kilku lat Młynarska otwarcie mówi o schorzeniu, na które cierpi i które dotyka wielu Polaków, a wciąż jest tematem tabu. Mowa o chorobie Leśniewskiego-Crohna.

Jednak to nie jest jedyna przewlekła dolegliwość, z jaką zmaga się Młynarska. Właśnie ta druga choroba dała o sobie znać, a gwiazda trafiła do szpitala.

Nie wszyscy fani wiedzą, że Agata Młynarska ma astmę. Z chorobą boryka się od dzieciństwa, co ujawniła kilka lat temu. Przyznała wtedy, że całe życie zmuszona jest brać wziewne sterydy. Mimo różnych metod leczenia są dni, kiedy „ledwo dyszy”. Teraz właśnie astma dała jej o sobie znać. Nawrót choroby wymusił na prezenterce zgłoszenie się do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów w social mediach.

– „Po wielu tygodniach pracy non stop, nagrywania  „Bez tabu”, spotkań z dystansem społecznym bez dystansu emocjonalnego, bo się nie dało, protestach, manifestacjach i codziennej telepce, związanej z tym co się dzieje w Polsce i na świecie, padłam na całej linii. Znów szpital, znów wpadka. Tym razem astma” – wyznała Młynarska.

Prezenterka dodała też, że w szpitalu w Łodzi ma świetną opiekę.

– „Fantastyczny zespół dziewczyn z Łódzkiego szpitala zdziałał cuda i jestem na prostej. Nie ma szans, żebym się poddała. I zdaje się, że moja choróbka zaczyna to rozumieć” – wyjaśniła prezenterka.

Prezenterka nie traci jednak optymistycznego nastawienia i już zapowiada, że tradycyjnie będziemy mogli zobaczyć ją na jednej ze scen podczas WOŚP.

– „Spotkały się dwie twarde przeciwniczki! Teraz z pomocą wielu dobrych i fachowych dusz, oddycham, siedzę, czytam, piję soczek i odpoczywam. 30 stycznia będę jak nówka sztuka nieśmigana! I zawołam ze sceny w Warszawie: „Tak się bawi, tak się bawi stolica!” Bo WOŚP gra do końca świata i jeden dzień dłużej więc my też i to mnie trzyma przy życiu” – wyznała.

Przerażające wyznanie Marcina Mellera. Miał koronawirusa, a na SOR trafił z zawałem serca.

Zabiegi na ciało
Zabiegi na ciało
69,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Aromatyczne zabiegi na ciało od 69,99 zł i więcej w Centrum Medycznym Laser-Med w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz