Home Kategorie Ludzie Nieoficjalnie: Play podjął decyzję w sprawie Barbary Kurdej-Szatan.
9.96K

Nieoficjalnie: Play podjął decyzję w sprawie Barbary Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan poniosła spore konsekwencje przez swój wpis o Straży Granicznej. Aktorka straciła pracę w TVP, a teraz, jak informuje Pudelek, ma zniknąć też z kampanii sieci Play.

Aktorka wywołała ogromną burzę swoim emocjonalnym wpisem dotyczącym Straży Granicznej. Określiła w nim funkcjonariuszy „mordercami”. Co prawda usunęła post i przeprosiła, ale sprawą zaczęła interesować się prokuratura, która z urzędu wszczęła dochodzenie. Niedługo później gwiazda straciła pracę w TVP, a do zamieszania odniosła się też sieć Play, z którą Kurdej-Szatan współpracuje.

– „W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek” – oznajmiła Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego Play.

Ostatnio Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w nowej reklamie Play. Jednak serwis Pudelek podaje, że sieć ostatecznie miała nie przedłużyć z nią współpracy.

– „Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki” – cytuje swojego informatora Pudelek.

Przedstawiciel sieci Play powiedział w rozmowie z serwisem, że marka wycofuje materiały z Barbarą Kurdej-Szatan.

– „W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku” – czytamy na stronie Pudelka.

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Jest poważnie chora.

eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
eKurs: ABC zakładania i prowadzenia firmy
19,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: ABC zakładania i prowadzenia firmy za 19 zł w MG Centrum

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz