Home Kategorie Poruszające Potwierdził się najgorszy scenariusz. Nie żyje zaginiona Polka.

Potwierdził się najgorszy scenariusz. Nie żyje zaginiona Polka.

Potwierdził się najgorszy scenariusz. Nie żyje zaginiona Polka.

Beata R., 32-latka z Polski, która zaginęła 2 miesiące temu w Szwecji, nie żyje. Policja potwierdziła, że zwłoki kobiety znalezione koło Malmoe, to ciało Polki.

W sobotę w lesie w Boekeberg, 20 km od Malmoe, znaleziono zwłoki kobiety. Szwedzkie media poinformowały wówczas, że to ciało zaginionej pod koniec września Polki, 32-letniej Beaty R. W rozmowie z Faktem rodzina kobiety potwierdziła tę wersję.

– „Taką informację szwedzcy policjanci przekazali naszej rodzinie” – powiedziała pani Joanna, siostra Beaty R. 32-latka osierociła pięcioro dzieci.

Informację o miejscu ukrycia zwłok miał ujawnić 50-letni mąż kobiety, który przebywa w areszcie pod zarzutem jej uprowadzenia. Mężczyzna nie przyznaje się do winy – podaje ”Fakt”.

Beata R. zaginęła 24 września. Według mediów para była w trakcie rozwodu, a kobieta starała się o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz objęcie męża sądowym zakazem kontaktów, z powodu gróźb i przemocy, jakich miała od niego doświadczyć. Wniosek o prawną ochronę został jednak odrzucony.

Policja pod koniec września prowadziła poszukiwania Beaty R. na dużą skalę w dzielnicy Malmoe Oxie, ale nie przyniosły one rezultatu. W innym miejscu, przy stacji benzynowej w Ystad, dzieci odnalazły torebkę z telefonem i kartą płatniczą, które należały do Polki.

Zmarła kobieta w ciąży zakażona COVID-19. Nie była zaszczepiona.

Źródło: Fakt

Auto-Spa dla autka
Auto-Spa dla autka
89,99 zł
180,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Profesjonalne i kompleksowe mycie z zewnątrz oraz czyszczenie wewnątrz w pakiecie od 89,99 zł w Auto-Flash (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz