Home Kategorie Ludzie Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Popłakała się w trakcie wywiadu [WIDEO]

Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Popłakała się w trakcie wywiadu [WIDEO]

Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Popłakała się w trakcie wywiadu [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan po aferze, która wybuchła po jej wpisie dotyczącym Straży Granicznej, udzieliła wywiadu Magdzie Mołek. Odniosła się w nim m.in. do TVP.

W rozmowie z Magdą Mołek Basia Kurdej-Szatan wyznała, że o zwolnieniu z „M jak miłość” dowiedziała się z mediów. Jak dodała, nikt z Telewizji Polskiej nie zadzwonił do niej z oficjalną informacją.

– „Produkcja sama została zaskoczona tą sytuacją, także nie miałam żadnej wcześniej rozmowy. To był dzień, kiedy rano już napisałam swoje oświadczenie […]. Skończyłam spektakl o 22.00, chciałam to opublikować i zostałam zaskoczona w internecie informacją o moim zwolnienie. Nie wiedziałam, co mam teraz zrobić. Czy publikować to swoje oświadczenie, dodać jakiś komentarz do tego zwolnienia mnie, czy nie reagować na to, czy może w ogóle nic nie wrzucać. W końcu zdecydowałam, że nie będę się odnosić kompletnie do tego zwolnienia przez pana Kurskiego” – powiedziała.

Aktorka zdradziła, że już wcześniej otrzymywała sygnały, że jej dni w produkcji TVP są policzone. Władze stacji miały się nie zgodzić na kilka propozycji producentów, którzy chcieli ją zaangażować. Kurdej-Szatan nawiązała do pierwszego zwolnienia z TVP w 2019 roku, kiedy to straciła posadę prowadzącej w paru programach.

– „Chciano mnie wyrzucić z prowadzenia programu „Dance, Dance, Dance”, ale jednak produkcja przewalczyła. Cały czas docierały do mnie takie informacje. Potem jak już prowadziłam, no to było, że zła sukienka, tu coś nie tak i to już szło odgórnie, mimo że produkcja nic do mnie nie miała” – opowiedziała w rozmowie z Mołek.

Basia wyznała, że pomimo hejtu, jaki wylał się na nią w sieci, otrzymuje sporo słów wsparcia, także od przyjaciół z branży. Gdy to mówiła, nagle załamał się jej głos, a w oczach stanęły łzy.

– „Dostałam tak dużo wsparcia, że jestem ogromnie wzruszona, tym, że tyle osób chciało w ogóle do mnie napisać…” – powiedziała poruszona.

Nieoficjalnie: Play podjął decyzję w sprawie Barbary Kurdej-Szatan.

Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
Polmed: 10 profili badań laboratoryjnych
19,90 zł
90 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 200 lokalizacji w ponad 110 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz