Home Kategorie Poruszające Nie żyje roczny Fabianek. Poznaliśmy wstrząsające wyniki sekcji zwłok dziecka.

Nie żyje roczny Fabianek. Poznaliśmy wstrząsające wyniki sekcji zwłok dziecka.

Nie żyje roczny Fabianek. Poznaliśmy wstrząsające wyniki sekcji zwłok dziecka.

Prokuratura postawiła zarzuty opiekunom rocznego Fabiana, który zmarł w Głogowie. Poznaliśmy wstępne wyniki sekcji zwłok dziecka. Wiadomo, że było ciężko chore.

Prokuratura ujawniła wstępne wyniki sekcji zwłok Fabianka,  rocznego dziecka, które zmarło w Głogowie, Chłopczyk był ciężko chory, miał neuroinfekcję i to ona była przyczyną zgonu.

Na początku śledczy nie zauważyli, żeby na ciele chłopca były ślady przemocy, ale ich uwagę zwróciło wychudzenie dziecka. Okazało się, że od dłuższego czasu było chore.

– „Chłopczyk gorączkował, nie przyjmował pokarmu, co doprowadziło do znacznego niedożywienia, wyniszczenia organizmu, a widząc taki stan, matka dziecka i jej partner zaniechali wezwania pomocy lekarskiej” – mówi prokurator Lidia Tkaczyszyn, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy. Kobieta zadzwoniła po pogotowie, kiedy dziecko przestało oddychać.

Jak ustaliła prokuratura, matka miała ograniczone prawa rodzicielskie, kuratora sądowego i asystenta rodzinnego. Odmawiała przyjmowania tego ostatniego.

Prokuratura zapowiada wnioski o tymczasowe aresztowanie matki chłopca i jej partnera. Para odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia dziecka. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Potwierdził się najgorszy scenariusz. Nie żyje zaginiona Polka.

Termy Uniejów: basen, sauna
Termy Uniejów: basen, sauna
29,00 zł
29 dni
do końca oferty!
Bilet wstępu do strefy basenowej (od 29 zł) i strefy saun (od 41 zł) w Termach Uniejów

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz