Home Kategorie Ludzie Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie. Takich słów nikt się nie spodziewał.
11.83K

Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Barbara Kurdej-Szatan przerywa milczenie. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Barbara Kurdej-Szatan kilkanaście dni temu pożegnała się z pracą w TVP. Wszystko przez jej wpis dotyczący Straży Granicznej, gdzie padły mocne słowa. W końcu aktorka w obszernym wywiadzie odniosła się do całej sprawy.

Barbara Kurdej-Szatan udzieliła długiego wywiadu. Poruszyła w nim kwestie związane z ostatnimi wydarzeniami w jej życiu. Przyznała, że Jacek Kurski planował zwolnić ją już 2 lata temu, co miało związek z jej poglądami. Aktorka twierdzi też, że gdyby mogła cofnąć czas, napisałaby w poście to samo. Prawie…

Mimo iż Kurdej-Szatan szybko przeprosiła za swoje słowa, do tej pory były to wyłącznie lakoniczne komentarze. W końcu zdecydowała się na obszerny wywiad, w którym przyznała, że żałuje tego, co powiedziała, ale gdyby mogła to zmienić, usunęłaby tylko jedno słowo.

– „Żałuję, że użyłam jednego słowa za dużo. „Mordercy” – to było niepotrzebne, padło w emocjach” – stwierdziła w rozmowie z „Dużym Formatem”.

Powiedziała też, że jej słowa nie były skierowane do wszystkich pracowników Straży Granicznej.

– „Przeprosiłam za to. I przepraszam raz jeszcze (…). Wcześniej dochodziły mnie jakieś słuchy, plotki o tym, co dzieje się na granicy… I oto ujrzałam słynny push-back w praktyce. Traktowanie ludzi jak bydło. Wiem, że są różni policjanci, żołnierze, tak, jak i księża, dyrektorzy czy strażnicy, na pewno są tam tacy, którzy nie mogą na to patrzeć, ale są i bezwzględni, nieczuli. Słowa, których użyłam, były skierowane do negatywnych bohaterów tego filmu. Nie do całej Straży Granicznej. Ale właśnie do tych ludzi, którzy zachowali się w taki sposób” – wyjaśniła.

Jak dodała, płaci sporą cenę za swoje poglądy. Nie chodzi tylko o sprawy zawodowe, ale także o wiadomości, jakimi jest zasypywana.

– „Piszą do mnie: „Ty szmato, idź dawać d**y brudasom na granicy”, „Ku**o, popełnij samobójstwo”, „Nie mogę się doczekać, jak napluję ci w twarz” – ujawniła.

Dodała też, że Kurski chciał ją zwolnić z „M jak miłość” już dwa lata temu, ale wtedy uległ namowom producentów.

– „Z niego podobno również chcieli mnie wyrzucić, ale główny producent, jak słyszałam, przekonał prezesa, bym jednak została. Jak widać, nie na długo” – stwierdziła z żalem.

Kurdej-Szatan nie wytrzymała. Popłakała się w trakcie wywiadu [WIDEO]

Źródło: Duży Format

Wybielanie zębów lampą LED
Wybielanie zębów lampą LED
129,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybielanie zębów lampą LED: 1 zabieg za 129 zł i więcej w gabinecie Bajeczny Spa & Salon w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz