Home Kategorie Poruszające Koronasceptyk do samego końca twierdził, że pandemii nie ma. „Najbardziej tragiczny przypadek”.

Koronasceptyk do samego końca twierdził, że pandemii nie ma. „Najbardziej tragiczny przypadek”.

Koronasceptyk do samego końca twierdził, że pandemii nie ma. „Najbardziej tragiczny przypadek”.

„Najbardziej tragiczny przypadek w szpitalu do tej pory” – tak o jednym z koronasceptyków mówi dyrektor szpitala tymczasowego w Szczecinie. Dodaje, że pacjent nawet w zaawansowanym stadium COVID-19 nie chciał uwierzyć w pandemię.

Do szpitala w Szczecinie trafił mężczyzna, który do końca nie chciał uwierzyć w to, że COVID-19 istnieje. Pacjent był już w tragicznym stanie, ale nadal wzbraniał się przed leczeniem.

Starszy pan leżał na oddziale szpitala tymczasowego na Pomorzanach.

– „Nie chciał sobie pozwolić pomóc, bo jak mówił, koronawirus nie istnieje, a on nie chce być eksperymentem w rękach lekarzy” – mówi dyrektor szpitala tymczasowego w Szczecinie Magda Wiśniewska w rozmowie z Radiem Szczecin.

– „Pacjent nie wyrażał zgody na założenie maski. Nie wspomnę już o wysokoprzepływowej tlenoterapii. Oczywiście, kiedy choroba była już mocno zaawansowana, że w ogóle nie był w stanie mówić i duszność była bardzo zaawansowana, trzeba go było zaintubować. Przebywał na oddziale respiratorowym, natomiast tam było już za późno, żeby cokolwiek próbować leczyć. Pacjent zmarł” – dodaje.

Dyrektorka przyznaje, że w takich sytuacjach czuje bezsilność.

– „Widzimy, że pacjent się pogarsza. Mimo to dalej twierdzi, że próbujemy na nim eksperymentować, nie wie, dlaczego u nas jest. Mówi to w trakcie duszności. Najgorsze, kiedy rodzina, zamiast wspierać nas w leczeniu pacjenta, wspiera pacjenta w niewierze w pandemię” – dodaje.

Jak zaznacza, na szczęście zdarzają się sytuacje, że po wyjściu ze szpitala koronasceptycy deklarują, że się zaszczepią.

PILNE! Jest nowy wariant koronawirusa. Może wywołać kolejną epidemię.

Źródło: Radio Szczecin

Laserowy peeling węglowy
Laserowy peeling węglowy
79,99 zł
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling węglowy na twarz, szyję i dekolt od 99,99 zł w Studiu Urody Yasuno w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz