Home Kategorie Ludzie „Trzeba się zastanowić”. Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. Uderza w nią gwiazda TVP.

„Trzeba się zastanowić”. Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. Uderza w nią gwiazda TVP.

„Trzeba się zastanowić”. Znowu głośno o Barbarze Kurdej-Szatan. Uderza w nią gwiazda TVP.

Małgorzata Tomaszewska z Telewizji Polskiej odniosła się do wpisu Barbary Kurdej-Szatan, w którym aktorka wulgarnie wypowiedziała się o polskich pogranicznikach. Zarzuciła jej brak kultury języka.

Zdaje się, że dziennikarka i aktorka nie są w zbyt dobrych stosunkach. W rozmowie z „Jastrząb Post” Tomaszewska ostro skrytykowała ostatni głośny post Kurdej-Szatan. Zarzuciła jej brak kultury języka, który jest koniecznością w wypadku znanych osób.

– „Nigdy nie bałam się wypowiadać swoich poglądów. Ale uważam, że należy zachować kulturę języka, wypowiadając się publicznie. Niezależnie od tego, po której stronie się stoi. My nie jesteśmy tylko osobami, które mówią swoje zdanie. Obserwuje nas jakaś grupa osób, utożsamia się z nami i przejmuje nasze poglądy. Może nie do końca zastanawiając się nad tym, po prostu sympatyzując z daną osobą. Dlatego uważam, że zawsze przed tym, jak wypuści się jakąkolwiek informację w social mediach, czy będąc w telewizji na żywo, trzeba się zastanowić. I najpierw emocje muszą opaść” – wyjaśniła.

Agata Młynarska trafiła do szpitala. Jest poważnie chora.

Źródło: Jastrząb Post

Skok w tandemie z 4200 m
Skok w tandemie z 4200 m
599,99 zł
750,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Szkolenie z lotem i skok ze spadochronem z wojskowego desantowca od 599,99 zł w Sky Force Polskim Centrum Spadochronowym

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz