Home Kategorie Niesamowite 40-latek ożył po kilku godzinach spędzonych w kostnicy. Zszokowana rodzina wini lekarzy.

40-latek ożył po kilku godzinach spędzonych w kostnicy. Zszokowana rodzina wini lekarzy.

40-latek ożył po kilku godzinach spędzonych w kostnicy. Zszokowana rodzina wini lekarzy.

Nie jest to wprawdzie jedyna taka sytuacja o jakiej słyszeliśmy, jednakże zawsze jest ogromną traumą dla rodziny pacjentów. Jednak co by było, gdyby nikt nie zauważył, że ta osoba żyje?

40-letni mężczyzna, u którego lekarz stwierdził zgon po wypadku, został umieszczony w chłodni. Jednakże po kilku godzinach jego szwagierka, zauważyła u mężczyzny wyraźne oznaki życia.

Ofiarą tych niezwykłych zdarzeń jest 40-letni elektryk z Indii. 18 listopada Sreekesh Kumar został potrącony przez motocykl w Moradabadzie. Był on w stanie krytycznym. W szpitalu lekarz dyżurny spadał go kilkukrotnie i w końcu, stwierdził zgon. Wtedy umieszczono go w chłodni, gdzie następnego dnia miał zostać zbadany przez patologa.

Po siedmiu godzinach w kostnicy pojawiła się rodzina 40-latka, by dokonać identyfikacji i podpisać dokumenty do autopsji. To właśnie wtedy jego szwagierka, Madhu Bala zwróciła uwagę na to, że jej szwagier się porusza. Zdezorientowani członkowie rodziny wezwali policję i lekarzy.

Po wyjęciu z chłodni Sreekesh w stanie hipotermii został skierowany do centrum medycznego w Meerut. Mężczyzna wprawdzie nadal jest w śpiączce, jednakże jego stan uległ poprawie.

– „Lekarz zapewnił nas, że nic mu nie grozi” – powiedzieli dziennikarzom bliscy pacjenta.

Na ten moment nie do końca wiadomo czy 40-letni elektryk po wypadku znajdował się w stanie śmierci klinicznej, czy też żył i doszło do zaniedbania ze strony lekarza, a może był to cud jak mówią niektórzy? Ciężko powiedzieć.

– „Lekarz dyżurny widział pacjenta o 3 nad ranem i nie było pulsu. Powiedział mi, że badał mężczyznę parę razy. Wtedy też uznał go za zmarłego” – mówił lokalnym mediom dr Shiv Singh.

– „Rano policja i rodzina znaleźli go żywego. Wszczęto śledztwo, a dla nas teraz najważniejsze jest ocalenie jego życia” – zaznaczył. Rodzina przekazała z kolei wyraźnie, że złoży skargę na lekarza o zaniedbanie.

Jarosław Gowin w szpitalu. Były wicepremier jest poważnie chory.

Źródło: Fakt

 

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz