Home Kategorie Ludzie Dagmara Kaźmierska wybrała imię dla wnuczki. Przebiła nawet Wiśniewskich. To hit.
13.35K

Dagmara Kaźmierska wybrała imię dla wnuczki. Przebiła nawet Wiśniewskich. To hit.

Dagmara Kaźmierska wybrała imię dla wnuczki. Przebiła nawet Wiśniewskich. To hit.

Dagmara Kaźmierska, którą zapewne znacie z programu „Królowe Życia” chwali się swoją przyszłą synową i zdążyła wybrać nawet imię dla wnuczki. Jesteśmy pewni, że was zaskoczy.

Czego można byłoby się zresztą spodziewać po kobiecie, która dała swojemu synowi na imię Conan? Dagmara Kaźmierska, chociaż ma kryminalną przeszłość, stała się celebrytką, którą fani uwielbiają. Ostatnio pochwaliła się, że jej syn ma wybrankę z której gwiazda jest bardzo dumna.

Celebrytka tak się przejęła nowym związkiem syna, że już zdążyła podać typy imion dla wnuczki. A jej typy to: Nefertiti, Mercedes, Kleopatra. Tak na dobrą sprawę, imiona są tak szokujące, że zasadniczo nie mamy nawet co do tego, żadnego ciętego komentarza. No cóż.

Gdyby jej wnuczka rzeczywiście otrzymała jedno z nich, z pewnością wyróżniałaby się na tle innych dzieci. Dokładnie tak samo jak jej syn, który również wyróżnia się swoim niecodziennym imieniem, to jest Conan.

Dagmara Kaźmierska od początku pokazuje, że jest zachwycona swoją przyszłą synową. Wypowiada się o niej w niezwykle ciepły i pozytywny sposób.

– „Ona chce być lekarzem. Tam jest bardzo dobrze w głowie poukładane. To nie jest pusta laleczka. To złote dziecko” – stwierdziła gwiazda.

Jarosław Gowin w szpitalu. Były wicepremier jest poważnie chory.

Źródło: portalparentingowy.pl

 

 

Oczyszczanie wodorowe twarzy
Oczyszczanie wodorowe twarzy
79,99 zł
400,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie wodorowe twarzy (od 89,99 zł) z infuzją tlenową (od 109,99 zł) i inne w Golden Beauty & SPA – 6 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz